Ekonomi Yazarı İbrahim Kahveci Kimdir?

İbrahim Kahveci Kimdir?

İbrahim Kahveci, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur. Sermaye piyasalarında uzun süre araştırmacı olarak çalışmıştır ve Bu arada görüş ve makaleleri değişik yayın gruplarında yer almıştır. 

Kahveci, İlk günlük yazılarına Yeni Şafak Gazetesinde başladı; sonrasında ise Stargazete ve Türkiye Gazetesinde köşe yazılarına devam ederken yine Yeni Şafak ve Türkiye Gazetesinde ekonomi şefliği yaptı.

Şimdi ise kuruluşundan bu yana Karar Gazetesi ekonomi şefliği ve ekonomi yazarlığına devam ediyor.

İbrahim Kahveci Kimdir? Biyografisi

Karar Gazetesi Ekonomi yazarı İbrahim Kahveci’nin biyografisi bu yazımızda. Kendisi hakkında detaylı bilgiler, mezun olduğu okul, yazıları ve öne çıkan özellikleri…

İbrahim Kahveci kimdir? Kaç yaşında? Nereli? İbrahim Kahveci’in Biyografisi

Ekonomi yazarı İbrahim Kahveci, yazar olarak ilk zamanlarda Sermaye Piyasası Kurulu ile ilgili yazılar yazmaktaydı. Kariyerinde ilk dönemlerde Yeni Şafak Gazetesinde yazmaya başlamış sonra Star Gazetesinde yer almıştır. İbrahim Kahveci’nin Türkiye Ekonomisi ile ilgili yazmış olduğu makaleler fazlasıyla dikkat çekmiştir. Eleştiri gerekiyorsa eleştiri, övmek gerekiyorsa hak edildiği kadar övgü derecesinde yazılarına içerikler eklemiştir. Şuan Karar Gazetesi Ekonomi yazarı olarak bilinen İbrahim Kahveci, bir çok televizyon kanalında ekonomi ile ilgili programlarda yer almıştır. Kendisinin nereli olduğu, kaç yaşında olduğu hakkında yada mezun olduğu okulu hakkında internet üzerinde bir bilgi yer almamaktadır. En kısa zamanda ekiplerimiz tarafından gerekli bilgiler doğrulukları ele alınarak toplanacak ve İbrahim Kahveci kimdir başlıklı yazımızda güncellenecektir.

İbrahim Kahveci Hakkında Kısaca

Adı Soyadı
İbrahim Kahveci
Meslek
Yazar
Platform
Karar Gazetesi / Ekonomi

Daha önce çalıştığı gazeteler

  • Yeni Şafak
  • Star
  • Karar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.