İrem Sak Kimdir? Nerelidir? İrem Sak’la İlgili Merak Edilenler…

İrem Sak kimdir? Kaç yaşında ve aslen nereli? İşte İrem Sak hakkında merak edilenler…

Yetenekli ve güzl oyuncu İrem Sak’la ilgili merak edilenleri haberimizde derledik. İrem Sak kimdir? Kaç yaşında ve nereli sorularının yanıtını bulabileceğiniz haberimizde, İrem Sak’ın filmografisi, biyografisi, kariyeri, memleketi ve yer aldığı yapımları öğrenebilir. Güzel oyuncunun yaşamı hakkında az bilinen bilgilere ulaşabilirsiniz. İşte ayrıntılar…

İREM SAK KİMDİR?

İrem Sak 9 Şubat 1986’da Sivas’ta doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve liseyi burada tamamlayıp, 2006 yılında üniversite eğitimi için İstanbul’a geldi. İrem Sak, İstanbul Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Lise yıllarında birkaç tiyatro oyununda yer alan İrem, 2008 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi’nde Sizinkiler adlı oyunda Zeytin karakterini canlandırdı.

İrem Sak aynı yıl içerisinde “Domino’s Pizza, Garanti Bankası, Coffee Mate, Allianz, Teknosa ve Money Club” reklamlarında oynadı. İlk kamera deneyimini Şen Yuva adlı dizide Şehrazat karakteriyle edindi. Ardından 2011 yılında Meltem Bozoflu’nun yönettiği bir BKM yapımı olan 5’er Beşer programında Sinem karakterini canlandırdı.

Fakat 5’er Beşer programının televizyon ömrü çok uzun sürmedi. Kanal D’de yayınlanan Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı “Yalan Dünya” adlı dizide Tülay karakterini canlandırmaya başlamıştır. 2012 yılındaki Altın Kelebek Ödülleri’ni Sarp Apak ve Öner Erkan ile birlikte sunmuştur. 3 yıl aranın ardından Güldür Güldür’e dönmüştür.

TV PROGRAMLARI

5’er Beşer (2011) Sinem
İnsanlar Alemi (2012) Sinem
Güldür Güldür (2015) Sinem

DİZİLERİ

Şen Yuva (2010) Şehrazat
Yalan Dünya (2012) Tülay

FİLMOGRAFİSİ

Dedemin Fişi (2016) Kader
“Dönerse Senindir”(2016)

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.