Zahide Yetiş Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Zahide Yetiş Kaç Yaşında?, Zahide Yetiş Nereli?, Zahide Yetiş Hangi Burç?, Zahide Yetiş Kiminle Evli? Zahide Yetiş’in Eşi Kimdir? Zahide Yetiş’in Kocası Kim?

Şu anda Show TV ekranlarında “Zahide Yetiş’le” programını sunan Zahide Yetiş’in tam adı Zahide Yetiş Arısoy’dur. Zahide Yetiş Kimdir?, Zahide Yetiş’in Hayatı ve Biyografisi, Zahide Yetiş Kaç Yaşında?, Zahide Yetiş Nereli?, Zahide Yetiş Hangi Burç?, Zahide Yetiş Kiminle Evli?, sevenlerinin ve izleyicilerinin merak ettiklerini sizler için derledik.

Zahide Yetiş

Zahide Yetiş Kimdir? Zahide Yetiş Kaç Yaşında?, Zahide Yetiş Nereli?, Zahide Yetiş Hangi Burç?

Başarılı bir televizyon sunucusu olan Zahide Yetiş, 7 Temmuz 1979 yılında Avusturya’nın başkenti Viyana’da dünyaya gelmiştir ve yengeç burcudur. 2014 yılında Cem Arısoy ile evliliğinden sonra Zahide Yetiş Arısoy ismini kullanmaktadır. Tahsin Yetiş ve Ayten Yetiş’in kızları olarak dünyaya gelen Zahide Yetiş şu anda 40 yaşındadır ve 1.71m boyundadır.

Zahide Yetiş Kaç Yaşında?, Zahide Yetiş Nereli?, Zahide Yetiş Hangi Burç?, Zahide Yetiş Kiminle Evli? Zahide Yetiş'in Eşi Kimdir? Zahide Yetiş'in Kocası Kim?
Zahide Yetiş Kaç Yaşında?, Zahide Yetiş Nereli?, Zahide Yetiş Hangi Burç?, Zahide Yetiş Kiminle Evli? Zahide Yetiş’in Eşi Kimdir? Zahide Yetiş’in Kocası Kim?

Zahide Yetiş anne tarafından Selanik göçmeni baba tarafından ise İzmirlidir. Anne ve Babası boşanınca İzmir’de babaannesinin yanında büyüyen Zahide Yetiş, 1 erkek 2 kız kardeş sahibidir. Zahide Yetiş Lise öğrenimini İzmir Özel Fatih Kolejinde tamamladıktan sonra İzmir’de Üniversiteyi Dokuz Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümünde tamamladı.

zahide yetiş
zahide yetiş

Zahide Yetiş’in Televizyonculuk Hayatı

Zahide Yetiş’in televizyonculuk hayatı Türkiye’nin ilk televizyonu olan TRT’de başlamıştır. Lise yıllarında şiire meraklı olan Zahide Yetiş, TRT’de seslendirmeler yaparak televizyonculuğa ilk adımlarını atmıştır. Ayrıca haber spikeri ve metin yazarı olarak da çalışan Zahide Yetiş, TV8 ‘de “Kentlerin Dili” adlı programla Türkiye’yi dolaşarak 25 ayrı şehrin yarı belgesel programını yayınladı.

Zahide Yetiş Kaç Yaşında?, Zahide Yetiş Kimdir?
Zahide Yetiş Kaç Yaşında?, Zahide Yetiş Kimdir?

Altı yıl boyunca Türkiye’nin ilk Teknoloji Programı olan ‘İnternet TV’yi de sunmuştur. Fakat Zahide Yetiş’in televizyonculuk kariyerinde sıçraması Kanal D adlı televizyon kanalında sunduğu “Doktorum” adlı program ile olmuştur. Burada Aytuğ Kolonkaya ile birlikte toplumda yaygın olan hastalıkları konu alan Zahide Yetiş reytingleri ve kazandığı izleyici kitlesi ile tüm Türkiye tarafından tanınmıştır.

“Zahide Yetiş’le” Zahide Yetiş

Başarısını ATV adlı televizyon kanalından aldığı teklifle sürdüren başarılı sunucu burada “Zahide’yle Yetiş Hayata” adlı programla sürdürmüştür. 2015 yılında Show TV’de hafta içi her sabah “Zahide Yetiş’le” adlı programını sunan Zahide Yetiş, “Dinle! Hayat Sana Fısıldıyor!” adlı birde kitap yazmıştır. Seslendirme konusunda ki başarısı ile de engelliler için sesli kitap seslendirmeleri de yapmaktadır.

Cem Arısoy ve Zahide Yetiş
Cem Arısoy ve Zahide Yetiş

Zahide Yetiş Kiminle Evli? Zahide Yetiş’in Eşi Kimdir? Zahide Yetiş’in Kocası Kim? Cem Arısoy Kimdir?

cem arısoy ve zahide yetiş evliliği
cem arısoy ve zahide yetiş evliliği

Zahide Yetiş şu anda eşi olan Cem Arısoy ile birlikte 2014 yılında Fransa’nın başkenti Paris’te dünya evine girmiştir. İş adamı olan Cem Arısoy, Zahide Yetiş ile aynı yıl İstanbul Kuruçeşme’de görkemli bir düğün ile evliliklerini Türkiye’ye duyurmuşlardır.

zahide yetiş'in kocası Cem Arısoy
zahide yetiş’in kocası Cem Arısoy

Evlendikten sonra Zahide Yetiş, Zahide Yetiş Arısoy ismini kullanmaktadır. Cem Arısoy ve Zahide Yetiş Arısoy evliliğinden ise Aras Arısoy adlı erkek çocukları dünyaya gelmiştir. Zahide Yetiş’in yakın arkadaşları arasında ATV’de Müge Anlı İle Tatlı Sert programını sunan Müge Anlı ve Zuhal Topal yer almaktadır.

zahide yetiş, müge anlı, zuhal topal
zahide yetiş, müge anlı, zuhal topal

“Zahide’yle yetiş hayata” Adlı Programda Neler Var ?

Zahide Yetiş’in programında birden fazla konu ve gündem ekranlara taşınmakla birlikte farklı alanlarda uzmanlarda programda yer almaktadır işte bu uzmanlar şöyle;

Emekli İstanbul müftü yardımcısı Yusuf Kavaklı ile dini sorulara cevap arayan Zahide Yetiş, adli vakalar ile ilgili Avukat Olgun Hamarat’ın görüşlerinden yararlanmaktadır. Ayrıca programda Psikolog Kadriye Tavşan Çakır, Kişisel para yönetimi uzmanı Özlem Denizmen, Şifalı bitkiler, kür tarifleri ile İbrahim Saraçoğlu ve Ahmet Maranki, Çocuk doktoru Hayri Gözlükgiller ve Meltem Açıkel gibi uzmanlar yer almaktadır.

zahide yetişle programı
zahide yetişle programı

Programın aşçılığını ise İtalyan Şef Danilo Zanna üstlenmektedir. Zahide Yetiş her konuya değinen bir sunucu olmakla birlikte programında yaşama dair her şeye değinmeye çalışmaktadır. Başarılı sunucu daha uzun yıllar ekranlarda merak edilen konularla ilgili toplumu bilgilendirmeye devam edecek gibi görünüyor.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.