Akşener’e Belden Aşağı Küfreden İsme Devlet Övünç Madalyası

“Devlet Övünç Madalyaları ve Beratları” dağıtılırken, Yusuf Atak isimli şahsın, sosyal medya hesabından Meral Akşener’e yönelik çirkin sözler söylediği ortaya çıktı.

 Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda, gazilere ve şehit ailelerine verilmek üzere Ankara Valiliği’ne gönderilen “Devlet Övünç Madalyaları ve Beratları” belirlenen isimlere verildi.

Ancak, “Devlet Övünç Madalyaları ve Beratları”nı alan bir isim olay oldu.

“Devlet Övünç Madalyaları ve Beratları”nı alan Yusuf Atak isimli şahsın, sosyal medya hesabından İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e ve kadınlara yönelik çirkin ve saldırgan sözler söylediği ortaya çıktı.

Akşener için, “Kendi seks fantazilerini anlatsın, millet yüzüne tükürür o zaman” diye yazan Atak’ın, “Kadından lider olursa vay o milletin haline hadisi de var, bu bayan ümmet karşıtı operasyonun bir parçası Ak Parti ve Recep Tayyip Erdoğan varken bunlara prim vermeyelim” gibi ifadeler de kullandığı görüldü.

İşte Atak’ın o saldırgan paylaşımları:

Yusuf Atak’ın, aynı zamanda aldığı, “Devlet Övünç Madalyası”nı da, “Devletim Övünç Madalyamı verdi” şeklinde paylaştığı da görüldü.

Kaynak:Odatv.com

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.