Akşener’in İstifa Haberlerine İYİ Parti’den İlk Açıklama…!

KRT Haber Müdürü Çağlar Cilara, Meral Akşener’in İYİ Parti Genel Başkanlığı’ndan istifa ettiğini iddia etti. Konuyla ilgili olarak İYİ Parti’den ilk açıklama geldi…!

KRT Haber Müdürü Çağlar Cilara sosyal medya hesabından, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in istifa ettiğini iddia etti. Cilara Twitter hesabından, “Meral Akşener İYİ Parti Genel Başkanlığı’ndan istifa etti. Akşener, “Bir daha geri dönmemek üzere istifa ediyorum” ifadelerini kullandı.

Gazeteci Emre Erçiş ise Twitter üzerinden şu ifadeleri kullandı: İYİ Parti’nin Afyon’daki çalıştayda çıkan kavgada eski Gençlik Kolları başkanı Osman Ertürk’ün burnu kırılmış. Sn Meral Akşener, şuan İYİ Parti Genel Başkanları tarafından istifa etmemesi yönünde ikna edilmeye çalışılıyor. Anlaşılan o ki; İYİ Parti de işler yolunda değil.

Gazeteci İsmail Saymaz ise konuyla ilgili şu tweeti attı: İyi Parti’de işler “iyi” gitmiyor. Bugün Afyon’daki toplantıda yönetimi eleştiren genç bir partilinin yumruklandığı ve Meral Akşener’in istifa resti çektiği iddia ediliyor. Partide Ülkücüler ile diğerleri arasında bir uyumsuzluk var. Partinin kimliksiz olduğu eleştirisi yapılıyor

İYİ Parti’den ilk açıklama

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.