Bilge Başkan Karamollaoğlu’ndan Tepki: Acınacak Haldesiniz…!

Sosyal medya hesabı aracılığıyla önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Adayı ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Belki farkında değilsiniz; fakat acınacak haldesiniz” ifadeleriyle AKP iktidarına seslendi.

Cumhurbaşkanı Adayı ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, sosyal medya hesabı aracılığıyla önemli açıklamalarda bulundu.

“YENİ TÜRKİYE DİLLERİNDEN DÜŞMÜYOR; ANCAK…”

AKP iktidarına eleştirilerde bulunan Saadet lideri Karamollaoğlu, “Yeni Türkiye” dillerinden düşmüyor; ancak “Eski Tükiye’ye” ait ne kadar çirkin iş varsa onları yapmaktan da geri durmuyorlar” dedi.

Saadet Partisi’nin milletvekili adayının zorla istifa ettirildiğini belirten Karamollaoğlu, “İki gün önce iki adayımızı baskı ile istifa ettirdiler. Ülkenin en önemli haberiymiş gibi de başta Anadolu Ajansı ve TRT olmak üzere kontrollerindeki medyadan takdim etme gayretine düştüler. Şimdi ise Şırnak’tan bir diğer adayımıza ve Merkez İlçe Teşkilatımıza istifa etmeleri için baskı uyguluyorlar” ifadelerini kullandı.

“ACINACAK HALDESİNİZ”

Cumhurbaşkanı Adayı ve Saadet lideri Karamollaoğlu, “Belki farkında değilsiniz; fakat acınacak haldesiniz” ifadeleriyle AKP iktidarına seslendi.”Kurtuluşunuzu Saadet Partisi’nin Şırnak 4. sıra adayının istifasına bağladıysanız vay halinize!” diyen Karamollaoğlu mesajını, “Unutmayınız ki; Seçimler geçici, insanlık kalıcıdır. Dünya hayatı fani, Ahiret hayatı bakidir” ifadeleriyle sonlandırdı.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.