Jon Bernthal Cezalandırmaya Geliyor!

Marvel klâsiklerinden Daredevil’ın  TV serisinin  ikinci sezonunda yeni  karakterlerden birisi Punisher olacak. The Walking Dead  dizisi ve Furry’deki performansıyla son dönemin dikkat çeken aktörlerinden Jon Bernthal, Punisher rolüyle ilgili detayları paylaştı.

Bernthal yakın zamandaki bir röportajında Punisher olarak da bilinen Frank Castle karakteri ve dizi hakkında açıklamalarda bulundu. Bernthal  ”Punisher, kanun adamlarına ithafen  hayat bulan , onları temsil eden bir karakter. Bir çok insanın, bu seride ekiple birlikte başarılı olmamızı istediğini biliyorum. Dizi çalışanlarıyla ilgili söylemek istediğim şey,  gerçekten harika insanlardan kurulu olduğu. Ben de bu ekibin bir parçası olarak onların çalışma temposuna ayak uydurmaya çalışıyorum.”dedi.

Seriye tüm dahil olanlara saygı duyduğunu belirten yetenekli aktör, onlarla çalışmaktan gerçekten keyif aldığını  vurguladı. Amerikalı aktör  ” bu derece  üst düzey yaratıcılıktaki sanatçılar,  cast ve de böylesine inanılmaz bir ekibin parçası olmak, benim için büyük bir onur. Çıtayı fazlasıyla yükselttiler. İlk defa böylesine  harika hazırlıklar içersinde gelişen bir şeyin parçası olacağım. Onur duymanın dışında omuzlarımda  büyük bir sorumluluk hissediyorum, üzerimde baskı yaratan bir şey aslında.” diye konuştu.

Serinin yapımcısı Steven DeKnight da Punisher karakterinin acımasız ve şiddet dolu olmasıyla bilindiğini fakat bu dizideki  Frank Castle portresinin daha önce çekilen ”Punisher:War Zone” filmindeki kadar acımasız  ve sert bir figür olmayacağını açıkladı. Daredevil’ın ikinci sezonunun gelecek sene ekranlara gelmesi bekleniyor.

Daredevil’ın setindeki Jon Bernthal’dan iki fotoğraf.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.