Macera Dolu En İyi Soygun Filmleri…!

1 – INSIDE MAN

Denzel Washington’ın başrolde olduğu film, alışılmışın dışında biten sonu ve soyguncuların kullandığı teknikleriyle heyecan dolu mükemmel bir soygun filmi.


2 – THE TOWN

Banka soygununa giden profesyonel bir çete lideri olan McRay Dough, banka müdiresine aşık olunca doğal olarak işler karışır.


3 – YAMAKASİ

Soygunlar sadece köşeyi dönmek için yapılmaz. Bazende hayat kurtarmak için yapılır. Bu gençler gruplara ayrılıp çok sayıda yeri soyarak bir çocuğun hayatını kurtarmak isterler. Bol maceralı ve komedi unsurlarını barından tatlı bir film.


4 – ITALIAN JOB

Her ayrıntıyı planlayarak Los Angeles trafiğini alt üst eden çete, sıkışık trafikte mükemmel mini cooperlarıyla kaçmaya çalışırlar.


5 – THE DOG DAY AFTERNOON

Al Pacino’nun ilk filmlerinden olan bu film, biraz acemi biraz duygusal soyguncularımızın banka rehineleriyle arkadaş olmalarını ve sempati kazanmalarını anlatır fakat sonu hiçte güzel bitmeyecektir.


6 – RESERVOIR DOGS

Quentin Tarantino’nun ilk uzun metrajlı filmi olan Rezervuar Köpekleri, konusunu gerçek bir hikâyeden alır. Birbirlerinin ismini bile bilmeyen bu hırsızların soygun girişimi çok kötü sonuçlanır. Soygun sonrası buluşacakları depoya geldiklerinde aralarında bir polis casusu olduğundan şüphelenirler.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.