Scouts Guide To The Zombie Apocalypse Filminden Yeni Poster!

Scouts Guide to the Zombie Apocalypse Yeni Poster

Zombi dizilerinin ve filmlerinin (bana göre) eskisi kadar rağbet görmediği bu zamanda taze bir soluk gibi sinemalara girecek olan “Scouts Guide to the Zombie Apocalypse” için geri sayım hızla devam ediyor. Fragmandan anladığımız kadarıyla, komedi ve korku türlerini bir zombi filminde başarıyla bir araya getiren Christopher Landon, sinemada izleyiciye görsel bir ziyafet sunacağının işaretlerini veriyor. Paranormal Activity filmlerinden aşina olduğumuz bir isim Landon. Ayrıca etrafa yayılan bir virüsün insan nüfusunun çoğunu silip süpürdüğü, genç bir kadının karantina altında olan ailesinin yeni hayatını belgelediği ve virüs kapmış kız kardeşini koruma çabalarını izleyeceğimiz Viral filminin senaryosunu da yazdı. Viral tamamlanmış görünüyor ve 19 Şubat 2016’da Amerika’da gösterime girmesi bekleniyor. Zombi filmleri 2015 ve 2016 yıllarında daha da gelişerek hayatlarımıza yeniden girecek gibi. Vampirlerin çağı artık kapandı, ne kadar yakın bir gelecekte yeniden sahneye çıkar bilemem. Filmin oyuncu kadrosunda Tye Sheridan, Logan Miller, Halston Sage, Sarah Dumont, Patrick Schwarzenegger ve David Koechner gibi genç isimler dikkatimizi çekiyor. Fragmanı izlediğinizde bu genç ve başarılı kadrodan etkilenmeden duramayacaksınız. Patrick Schwarzenegger’ın ünlü aktör ile olan ilgisini merak edenler için: Evet, çok sıradışı bir soyad ve herkes bu soyadı almıyor. Arnold’un oğlu, aynı zamanda Maria Shriver’ın da varisi.

Zombilerle Selfie Keyfi^^
Bu kediler çok vahşi !!!!

Bir İzci Cesur Olmalı, Hazırlıklı Olmalı ve Asla Şüpheye Düşmemelidir!
Filmin konusundan kısaca bahsedelim. Hayat boyu çok iyi arkadaşlar olan 3 izci, kamplarının son gününde parti yapmak isterler. Parti yapıp, eğlenmek yerine kendilerini bir kokteyl garsonu ile takım olmuş bir şekilde zombilere karşı savaşırken bulurlar! Bu çok sıra dışı kahramanlar şehri zombilerden arındırmaya çalışırken, gerçek arkadaşlığın anlamını da keşfediyorlar. Bütün izcilik becerilerinin sonuna kadar kullanıldığı bu macerada hayatta kalmak ve zombilerle savaşmak, doğada hayatta kalmaya benzemiyor! Filmde çocukların görmemesi gereken bolca sahne mevcut, en az +18 olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Kedi zombiler sahneleri ise fragmanda benim en çok dikkatimi çeken sahneler oldu. Bir kedi sever olarak o patilerin kapının altından uzanmaları, karanlıkta bakan parıl parıl gözleri hoşuma gitti.


İlginçtir ki filmin senaryosu 2010 yılında Kara Liste’ye alınmış. Henüz yapımına başlanmamış ve çok beğenilen senaryoların yer aldığı bu liste, 2004 yılından bu yana aralık ayının ikinci cuması yayınlanıyor. Bunlar en iyi senaryo olmak zorunda değil, adı üstünde “En Çok Beğenilenler”. Bu sonuçlar stüdyo ve yapım şirketi yöneticilerinin anketlerine dayanıyor. Kısacası, gerçekten keyifli bir vakit geçireceğiniz film, eğer birazcık (!) kan efektine katlanabilirseniz, sıkılacağınıza ihtimal vermiyorum.

Scouts Guide to the Zombie Apocalypse Poster

Kaynak

Empire Online

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.