Akit Gazetesinden Büyük Terbiyesizlik !

Akit Gazetesi’nde Atatürk’ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım’da arka sayfasında ’Olmasaydı da olurduk’ reklamıyla çıkan Akit gazetesi’nin bugün Twitter hesabından yayınladığı fotoğraf çok büyük tepki çekti.

Atatürk
Atatürk

Akit’in resmi Twitter hesabından paylaşılan fotoğrafta Mustafa Kemal Atatürk’ün yüzü, gözü morarmış ve kafasının yarıldığı görülüyor.

Daha öncede Olmsaydı da olurduk sözleri ile Atatürk sevenlerini kızdıran gazete paylatığı son fotoğraf bazı insanları çileden çıkardı.

Paylaşılan fotoğrafın altına ise şu not yazıldı:

“Atam olmasaydı yapabilir miydi bunları?

Cık”

Akit’in bu paylaşımından sonra özellikle sosyal medya da gazete hakkında çok ağır laflar kullanıldı.

İşte Akit gazetesinin Twitter’da paylaştığı Atatürk fotoğrafı…

Kaynak : Kıbrıs724

0 thoughts on “Akit Gazetesinden Büyük Terbiyesizlik !

  1. Benim anlamadığım, bunu yazan terbiyesizlerin beyninde zeka yerine ne var acaba, üstelik bütün dünya onun üstün zekası ve kişiliğini kabul etmişken sen kim oluyorsun da o azıcık beyninle hala, Atam ‘la uğraşıyorsun. Fakat tebrikler, siz böyle yaptıkça biz çok daha fazla değer veriyoruz Atam â ve asla unutmamıza imkan yok. Meyve veren ağaç taşlanırmış. Hiç kusura bakmayın ama sizi başka türlü göremiyorum. CAHİLLER……..

  2. Bu içi hainlerle dolu, kin kusan gazetenin hiç vakit kaybedilmeden kapatılması gerekir.. hemen hemeeen

  3. peki kafirler sultan abdulhamid hana ait özellikle chp li bi kadın dalga geçerek pislik bi şekilde karikatür tişort yaptırıp giydiğinde abdulhamid han ile dalga geçtiğinde neden sesiniz cıkmadı söyleyin bana dünyada hangi ırk varki böyle 2 ye bölünmüş bi tarafta atatürkçüler bi yanda osmanlıcı sağcılar halbuki hepsi ecdad iyi yada kötü müslüman yada kafir herkez herkeze saygı duymak zorundadır . eğer birini terbiyesizlik birini doğru olarak görüyorsan yazıklar olsun sen müslüman değilsin sen insan değilsin o zaman daha ne diyim .

  4. Bu deve kuşlarının tüylerini yolacak kafasını koparacak zamana az kaldı…hangi beyin yoksunu evini(vatanını)kendi elleriyle verir ve evsiz vatansız sokaklara düşüp başını sokacağı bir ülkeye sığınmak için kucaklarında çocuklarıyla aç sefil yollara düşüp sürünmek ister…

  5. Bu ulkeyi dusmanlardan kurtarip bize armagan eden ataturke sukran duyacagniza dusman olup karaliyorlar bu yaptiklari serfsizlik niyedir bu kininiz serfsizler dedeleriniz gibi ingilizlere birakmadi onun icin galiba

  6. BİZDE DIŞARDAN DÜŞMAN ARIYORUZ.. DİYORUZKİ ADAMLAR BÜTÜN SIRLARIMIZI ÖĞRENİYORLAR. HALBUKİ HAİN İÇERDEN.. ATATÜRK ZAMANINDA BUNLARIN HAİN VE İNGİLİZ İŞBİRLİKÇİSİ DEDELERİNİN KUYRUĞUNU KESMİŞ BUNLARDA RUHİ BİR MASTÜRBASYON DÜRTÜSÜYLE KENDİ EGOLARINI TATMİN EDİYORLAR ?

  7. BİZDE DIŞARDAN DÜŞMAN ARIYORUZ.. DİYORUZKİ ADAMLAR BÜTÜN SIRLARIMIZI ÖĞRENİYORLAR. HALBUKİ HAİN İÇERDEN.. ATATÜRK ZAMANINDA BUNLARIN HAİN VE İNGİLİZ İŞBİRLİKÇİSİ DEDELERİNİN KUYRUĞUNU KESMİŞ BUNLARDA RUHİ BİR MASTÜRBASYON DÜRTÜSÜYLE KENDİ EGOLARINI TATMİN EDİYORLAR 😀

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.