Aleyna Tilki Ateş Püskürdü

Alman fotoğrafçıya ait fotoğrafları kendisininmiş gibi kullanan Aleyna Tilki, hakkındaki eleştirilere “Birine hırsız demek ne kolay. Asıl hırsız, bana hırsız diyenler” şeklinde yanıt verdi.

Aleyna Tilki
Aleyna Tilki

Henüz reşit olmadan alkollü mekanlarda sahne aldığı için Türkiye gündemine oturan Aleyna Tilki şimdilerde 18 yaşına gireceği günü bekliyor. Bir yandan da yeni şarkısı ‘Sen Olsan Bari’nin başarısıyla mutlu olan Aleyna geride bıraktığımız akşam kız arkadaşıyla birlikte Etiler Nusret çıkışı görüntülendi. Şarkıcı, Instagram’da başkalarının fotoğrafını kendisininmiş gibi paylaştığı haberlerini soran muhabirlere verdiği cevapla adeta herkesi şaşırttı.

BAŞKASININ FOTOĞRAFINI…

Aleyna Tilki, Alman fotoğrafçı Frauke Hagen’ın 2015’de sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafı, 2016 yılında Instagram hesabından kendi fotoğrafıymış gibi paylaşmıştı.

“HIRSIZ DEMEK NE KOLAY!”

Aleyna Tilki muhabirlere paylaştığı fotoğrafla ilgili: “Ben beğendiğim insanların fotoğraflarını kullanıyorum. Birine hırsız demek ne kolay. Asıl hırsız, bana hırsız diyenler. Çünkü bu dünyadan sevgi, saygı ve merhameti çalıyorlar” açıklamasını yaptı.

İşte Aleyna Tilki’nin o paylaşımları;
Kaynak: Haberler.com

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.