Alişan Sinirden Küplere Bindi…!

Eşi Buse Varol’la birlikte paylaşımın altına yapılan hamilelik yorumu ünlü sanatçı Alişan’ı küplere bindirdi…!

Sosyal medya üzerinden eşi Buse Varol’la birlikte paylaşımın altına yapılan hamilelik yorumu ünlü sanatçı Alişan‘ı çileden çıkardı. Ünlü sanatçı takipçisini mahkemeye vereceğini söyledi.

“ŞURDA DAHA YENİ EVLENDİLER NE ÇABUK HAMİLE KALDI”

Alişan’ın takipçisi fotoğrafın altına, “Şurda daha yeni evlendiler, ne çabuk hamile oldu. şuna açıkça desenize önceden bu iş oldu bitti… Milleti mantak yerine koyorlar, bilmiyorlarki manyak kendileri yalakalar ş….” yorumunu yaptı.

Eşi Buse Varol’un Hamileliğinin Evlenmeden Önce Olduğu İması Alişan’ı Çılgına Döndürdü.

“MAHKEMEDE DE SÖYLERSİN”

Yorum karşısında kendini kaybeden Alişan, “Karım 7 haftalık hamile bende evleneli 8 hafta oldu… Bütün söylediklerini sana misliyle iade ediyorum!! Ayrıca bu söylediklerini mahkemede de söylersin!! Ayrıca cinsiyet 3 ayda belli oluyor bunuda oku araştır madem bu kadar ahkam kesiyorsun!!” dedi.

Alişan Sinirden Küplere Bindi…!” üzerine bir düşünce

  • 4 Temmuz 2018 tarihinde, saat 01:43
    Kalıcı bağlantı

    Fazla zıplarsan adama dünyayı dar ediyorlar evladım, hoplamayacaksın, yukarıdan yukarıdan konuşmayacaksın, Anan sarımsak baban soğan sen herkese artistlik yapmayacaksın, bu gün güvendiğin dağların karı eriyiverir haberin olsun, bak İbrahim abine adamı göt ettiler iki dakikada, senin kilon kaç para evladım, bu memleketin mayası bozuldu senide bozarlar evladım..

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.