Altın Kelebek Ödülleri Sahiplerini Buldu. Biri Şehitlere Diğeri Ekibine Adadı !

Nazlı Çelik Ödülünü Şehitlere, Rakibi Fatih Portakal İse Ekip Arkadaşlarına İthaf Etti

Altın Kelebek’te “En iyi kadın ve erkek haber sunucusu” ödülü Nazlı Çelik ve Fatih Portakal’a gitti. Çelik ödülünü şehitlere adarken Portakal, ekip arkadaşlarına ithaf etti.

Bu yıl 44.’sü düzenlenen Hürriyet Altın Kelebek ödülleri sahiplerini buldu. En iyi haber sunucusu dalında kadın ve erkek olmak üzere iki ayrı ödül verilirken; ödülü kadınlarda Star Ana Haber Sunucusu Nazlı Çelik, erkekler de ise FOX Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal aldı.

NAZLI ÇELİK, ÖDÜLÜNÜ ŞEHİTLERE ADADI

Nazlı Çelik, ödülünü aldıktan sonra yaptığı konuşmasında şunları söyledi:

Bu konuşmamın sonunda “Bu kadının başka bir hayatı yok mu” diyeceksiniz ama ben buradan verilen mesajların çok geniş kitlelere ulaştığına ve gücüne inanıyorum. O yüzden de bu fırsatı değerlendirmek istiyorum. Bugün, geçen sene Beşiktaş’ta 46 şehit verdiğimiz saldırının yıl dönümü.

“ACILARIMIZI UNUTMADIKÇA DAHA DA GÜÇLENECEĞİZ”

Bizler yaşadıklarımızı unutmadıkça, acılarımızı unutmadıkça daha da güçleneceğiz. Gerçeklerle yüzleştikçe daha da önemli bir ülke olacağımızı düşünüyorum. O yüzden benim için çok önemli olan bu Altın Kelebek’i onları ziyaretimden 6 gün sonra terörle mücadele operasyonlarının en önemli operasyonlarına imza atarken şehit verdiğimiz başta Aydoğan Aydın Paşa, Songül Yakut Yarbay ve 13 Kato kahramanına ve vatan topraklarını emanet ettiğimiz şehitlerimiz için alıyorum.”

ARKADAŞLARI İÇİN ALDI

Çelik’ten sonra sahneye gelen Portakal ise şöyle dedi: “Bana soruyorlar “FOX Haber’in başarısındaki sır nedir?” diye. O sırrı kısacık sizlerle paylaşayım: Biz, Türkiye’nin gerçek hikayelerini paylaşıyoruz. Ben orada bir şeyler söylemeye çalışıyorum, söylüyorum da. Başarının sırrı aslında özgürlükte. Biz aslında bize sağlanan patron baskısı olmadan özgürce, gölgesi dahi düşmeden özgürce haber yaptığımız için ben 3. kez bu ödülü alıyorum. Ben bu ödülü tüm çalışma arkadaşlarım için alıyorum.”

Kaynak : Haberler.com, Ensonhaber.com

Fatih Portakal Kimdir ? Nereli ? Ne Mezunu ?

Fatih Portakal Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.