Anıtkabir Yıkılsın Fetvası Verenler Cezalandırılsın !

Artık Yeter !

Neredeyse 2 günde bir bu tarz haberler görüyoruz veya youtube gibi sosyal paylaşım ağlarında kendini hoca yerine koyan yandaşların konuşmalarını. Hiç unutmuyorum Kadir Mısıroğlu diye bir adam kafasına fesi takmış Atatürk hakkında, Annesi hakkında ve Karısı hakkında iğrenç iftiralarda bulunuyor. Tabi ki videonun altında da benzer içerikli yorumlar fakat bu insanlar nasıl oluyor da bir devlet büyüğüne bu ülkenin kurucusuna hakaret etmekten dolayı hiç bir ceza almıyor. Bu insanlar neden hala ellerini kollarını sallayarak geziyor.Birde üstüne yakınlarda çıkan bir fetva olayı var. 2012 yılında yazılmış ve internetten paylaşılmış fakat yine ceza alan yok.

ATATÜRK’e Hakaretten Neden Ceza Almıyorlar ? 

Anıtkabir yıkılsın diye bir fetva verildiği ve milletvekili Mehmet Metiner’in söylediği söylenen bu çirkin söylem karşısında “Devlet büyüklerine hakaretten” hiç bir işlem yapılmadı.  AKP’li milletvekillerinin Atatürk hakkında söyledikleri yalanlar, iftiralar ve hakaretler bitmek bilmezken birde bir sürü cemaâtler ve tarikatlar ardı ardına açılmaya başlandı. Ayrıca internet üzerinden de yayın yapan bu grupların her gün insanların kafasını yıkaması da cabası. Anıtkabir Yıkılsın diyen ve Atatürk’e hakaret eden bunu da fetva kisvesine büründürerek yapan insanların cezalandırılması gerekiyor.  hadincennete.blogspot.com.tr adresinde paylaştığı bu yazıyla ilgilide soruşturma başlatılmalı. İşte o yazı söyle.

Atatürk'e Hakaret Edenler Cezalandırılsın !
Atatürk’e Hakaret Edenler Cezalandırılsın !

Bu insanların gerekli cezalara çarptırılması gerektiğini, ulusal kanallara hatta TRT’ye bile çıkan bu insanların ekranlardan da mahrum edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Artık Atamızı rahatsız etmesinler. Bu ülkeyi kuran, halk ile beraber kurtuluş savaşını veren, bu memleket için her türlü fedakarlığı yapmış bir devlet büyüğüne hakaret edilemez !

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.