Fatih Portakal Kovuldu Mu ? Sorusuna Son Nokta Konuldu…

Fatih Portakal Kovuldu Mu ? 27 Nisan Akşam Haberlerinde Neden Yok ?

FOX TV Ana Haber Bülten sunucusu Fatih Portakal’ın yayında olmaması sosyal medyada çok konuşuldu. Özellikle seçim döneminde Fatih Portakal’ın yorumlarını merak eden vatandaşlar, 27 Nisan 2018 Cuma günü Fatih Portakal’ın yerine Ana Haber bülteninde Gülbin Tosun ile karşı karşıya geldi. 

Fatih Portakal en son dün bülten başlamadan önce ‘Tabela #daha’ mesajını paylaşmıştı. Fatih Portakal’ın yerine hafta sonu haberlerini sunan Gülbin Tosun bültende yer aldı. Peki Fatih Portakal Neden Ana haberlerde Yoktu ?

Fatih Portakal 4 Gün Tatil Yapacak…

Konuyla ilgili Fatih Portakal’dan kısa bir açıklama geldi. Portakal sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ”Kovulmadım” mesajını paylaştı. Fatih Portakal’ın seçimler öncesinde kısa süreli bir tatil izni aldığı, bu nedenle Salı gününe kadar ekranlardan uzak olacağı öğrenildi. Kovulmadım diyerek herkesin içini rahatlatmış oldu.

FOX TV Ana Haber Sunucu Fatih Portakal Kimdir ?

Fatih Portakal, 1968 yılında Aydın Nazilli’de doğmuştur. İlkokul ve ortaokulu Nazilli’de okudu ve sonra geldiği İzmir’de okuduğu İzmir Atatürk Lisesi’nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İşletme bölümünü 1993 yılında bitirdi. 1993 yılında Üniversiteden mezun olunca hem yabancı dilini geliştirmek hem de yüksek lisans eğitimi yapmak için yurtdışına; Avustralya’da yaşayan bir arkadaşının daveti ile gitti. Ancak eğitim aldığı alanla ilgili iş bulamayınca dünyaca ünlü bir otelin Sidney şubesinde restoran görevlisi olarak işe başladı. 3 yıl çalıştıktan sonra Türkiye’ye döndü.

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.