Harry Potter ve Lanetli Çocuk Oyunun Tam Kadrosu Belli Oldu

J.K. Rowling, Jack Thorne ve John Tiffany oyuncularla birlikte, yaratıcı ekip ile Harry Potter ve Lanetli Çocuk’un yapımcıları.

Bu fotoğraf için oyuncular, yapım ve yaratıcı ekipten oluaşn 56 kişi bir araya geldi. Jamie Parker, Noma Dumezweni ve Paul Thornley dışındaki isimleri öğrenmek istiyorsanız listesi hemen aşağıdadır.

“Nicola Alexis, Helen Aluko, Jeremy Ang Jones, Rosemary Annabella, Annabel Baldwin, Jack Bennett, Paul Bentall, Anthony Boyle, Zoe Brough, Sam Clemmett, Morag Cross, Cristina Fray, Rudi Goodman, Claudia Grant, James Howard, Christiana Hutchings, Lowri James, Chris Jarman, Martin Johnston, Bili Keogh, Chipo Kureya, James Le Lacheur, Helena Lymbery, Tom Mackley, Barry McCarthy, Sandy McDade, Andrew McDonald, Adam McNamara, Poppy Miller, Tom Milligan, Jack North, Alex Price, Stuart Ramsay, Nuno Silva, Cherrelle Skeete, Esther Smith, Nathaniel Smith, Dylan Standen ve Joshua Wyatt…”

Bu isimler arasında birden fazla rol oynayacak yedi çocuk oyuncu da bulunuyor. Böyle bir ekipten güzel işler çıkacağını beklemek fazla olmaz diye düşünüyorum. Harry Potter takipçilerinin bildiği üzere oyununun yönetmeni John Tiffany. Sekizinci Harry Potter hikâyesi olan oyunun bu yaz gösterilmesi bekleniyor. Oyunun en önemli özelliği ise sahnede sunulan ilk Harry Potter hikâyesi olması.

(Soldan sağa) John Tiffany, Jamie Parker, Jack Thorne, Noma Dumezweni, Paul Thornley ve J.K. Rowling

Kaynak

Pottermore

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.