Kocasına Arkadaşını Teklif Etti Cinsellik Sevaptır Dedi

Çok eşliliği savunan ve zengin olan erkeklerin 4 kadınla evlenmesi gerektiğini söyleyen muhafazakar kesimin yaşam koçluğunu ve evlilik danışmanlığını yapan Sibel Üresin, son günlerde tekrar tekrar gündeme geldi. Erkeğin Suyunun haram yere akmaması gerektiğini, etrafında tek eşli yaşayan sadece bir iki kişi tanıdığını söyleyen Sibel Üresin, Kuran-ı Kerim’de ki gibi çok eşliliğin yaşanması gerektiğini ve cinselliğin sevap olduğunu belirtti.

sibel üresin kimdir sibel üresin kim sibel üresin
Sibel Üresin

İşte Sibel Üresin’in Haber Türk ve Beyaz TV de çıktığı programlarda savunduğu çok eşlilik ve cinsellik sevaptır açıklaması.

Sibel Üresin Kimdir ? Sibel Üresinin Hayatı ?

1976 İstanbul doğumlu Sibel Üresin Yaşam Koçluğu ve Aile Danışmanlığı konularında uluslararası sertifikalara sahip ve Davranış Bilimleri dalında Yüksek Lisans mezunu. Fatih Belediyesi, Ümraniye Belediyesi, Şile Belediyesi, Bahçelievler Belediyesi, Eyüp Belediyesi, Arnavutköy Belediyesi, Kocaeli Belediyesi, Bursa Emniyet Müdürlüğü, İSKİ, Sıcak Yuva Vakfı, Mavi Haliç Derneği, İSEGEV Vakfı gibi kurumlarda eğitim ve seminerler veren Sibel Üresin, Hilal TV’de ‘Burda Hayat Var’ isimli bir programı hazırlayıp sunuyor.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.