Muğla’da Köpekleri Zehirleyen Kadının Kamera Görüntüleri Ortaya Çıktı…

Köpekleri Zehirleyen Kadın Güvenlik Kamerasında…

Muğla’da geçtiğimiz günlerde korkunç bir olay yaşandı. Marmaris’e bağlı Bodrum’da Gümbet Mahallesi, Gediz Sokak’ta Tarçın isimli köpeğinin hareketsiz ve halsiz bir şekilde bulan Selim Turan, köpeğini veterinere götürdü ilk müdahalenin ardından köpeğin zehirlendiği ortaya çıktı.

Mahallenin güvenlik kameraları incelendi ve cani kadının kamera görüntüleri ortaya çıktı. Köpekleri zehirleyen kadının gülerek olay yerinden ayrılması insanların kanını dondurdu.

Zehirli mamayı yiyen Golden kırması 6 yaşındaki Tarçın isimli köpek 3 gündür veterinerde tedavi görüyordu. Fare zehiri katılmış mamayı yiyen Tarçın öldü. Ölümünü duyan Köpeğin sahibi Selim Turan gözyaşlarını tutamadı.

Selim Turan, Köpeği Zehirlendikten Sonra Şu sözleri Söyledi;

 “Kadın sokağın başından gelerek 2 arabanın arasında geçiyor. Elindeki poşette bulunan zehri sokağa dökmeye başlıyor. Daha sonra geri dönüp gülerek gidiyor. Köpeğimiz halsizleşmişti ve kusmalar başlamıştı. Bizde Tarçın’ı veterinere götürdük. İğne ve ilaç verilince geri eve getirdik. Bir baktık Tarçın daha çok krize girmeye başladı. Tekrar veterinere götürdük. Tahlilleri yaptırdık köpeğimizin zehirlendiği ortaya çıktı. Bizde güvenlik kameralarını incelemeye başladık. Görüntüleri inceleyip bu durumu görünce şok olduk.  Hemen emniyet güçlerine giderek durumu bildirdik ve şikâyetçi olduk. Bu durumu hayvan hakların derneklerinde ve sosyal medyada paylaşarak bu kişinin kim olduğunu ve bunun gibi insanların deşifre olmasını istedik. Bu kadının bu toplumda yaşayamayacağını tüm sosyal medya hesaplarımızdan duyurduk. Bu kişi bir an önce yakalanır ve cezasını çeker inşallah. Biz mamanın ne olduğunu anlayamadık şeker karışımı pirinçli buğday karışımlı yapışkan bir şeydi. Köpeğimiz zehirlendiğini anlamadan önce ben bu karışımı yerde gördüm. Günah olmasın birisinin poşetinden dökülmüştür diye süpürüp çöpe attım. Keşke daha önce bilseydim de bu mamanın tahlillerini de yaptırmış olsaydım”

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.