Temizlik Avcıları Burak Kekeç Kimdir?

Temizlik Avcıları Burak Kekeç Kimdir? Burak Kekeç Kaç Yaşında? Burak Kekeç Nereli? Burak Kekeç hakkında bilmek istedikleriniz …

TLC’de yayınlanan Temizlik Avcıları 2. Sezonunda 5 Bölümü geride bırakırken, yepyeni isimlerle de dikkat çekiyor. Temizlik Avcıları bu sezon Burak Kekeç, Fulya Kurt ve Okan Bensiz’le devam ediyor. Peki bu isimlerden Burak Kekeç Kimdir? Burak Kekeç Kaç Yaşında? Burak Kekeç hakkında bilmek istedikleriniz yazımızda yer alıyor.

Temizlik Avcıları Burak Kekeç

Burak Kekeç Kimdir? Burak Kekeç Kaç Yaşında? Burak Kekeç Nereli?

Temizlik Avcılarının yeni sezonunda yer alan Burak Kekeç, 1992 Kayseri doğumlu ve şu anda 27 yaşında. Temizlik takıntısını annesinden alan Burak Kekeç, tekstil sektöründe yönetici olarak çalışıyor. Her şeyi titizce ele alan annesinin hastalığı sonrası annesine destek olan ve annesi gibi titiz olan Burak Kekeç bir süre sonra temizliği takıntı hala getirdi.

Burak Kekeç
Burak Kekeç

Burak Kekeç’in temizlik takıntısı ailesi ve çevresini de etkilerken, diğer temizlik avcıları gibi misafiri de pek sevmiyor. Çamaşır suyu, tuz ruhu, karbonat ve soda kullanan Burak Kekeç, evinde bir kedi ve köpeği ile yaşıyor. Annesinin deyimi ile pis bir evde hiç yaşamamış olan Burak Kekeç, temizlik takıntısında pis evlerde zorlanabilir. Sabah ve akşam sürekli olarak hayvanlarını tarayarak tüylerin önüne geçiyor. Kıyafetleri renk sıkalasına göre düzenleyen ve dağınıklığa tahammülü olmayan Burak Kekeç Temizlik Avcılarının 2. Sezonunda Fulya Kurt ve Okan Bensiz’le aynı ekipte yer alıyor.

Burak Kekeç - Temizlik Avcıları 2. Sezon
Burak Kekeç – Temizlik Avcıları 2. Sezon

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.