Temizlik Avcıları Fulya Kurt Kimdir?

Temizlik Avcıları Ekibinde Fulya Kurt Kimdir? Fulya Kurt Kaç Yaşında? Fulya Kurt Nereli?

TLC’de Temizlik Avcıları 2. Sezonuna yeni ekip üyeleri ile başladı. Temizlik Avcıları, Burak Kekeç, Okan Bensiz ve Fulya Kurt’la yeni sezonda 5 bölümü geride bırakırken izleyiciler Temizlik Avcılarının ekip üyelerini merak ediyorlar. Peki Fulya Kurt Kimdir?, Fulya Kurt Kaç Yaşında? Fulya Kurt Nereli?

Temzilik Avcıları – Fulya Kurt

Fulya Kurt Kimdir?, Fulya Kurt Kaç Yaşında? Fulya Kurt Nereli?

Temizlik Avcıları ekibi üyelerinden Fulya Kurt, Okan Bensiz ve Burak Kekeç ile Türkiye’nin en pis evlerini temizliyor. Fulya Kurt’un kaç yaşında olduğu bilinmese de 50 yaşında olduğu ve temizlik takıntısının çocukluğundan itibaren sürdüğünü söyledi.

Fulya Kurt Temzilik Avcıları
Fulya Kurt Temzilik Avcıları

Çocukluğundan beri evlerini temizleme hayali kuran Fulya Kurt, temizlik takıntısı annesinden aldığını ve ev temizliğinde titizliği ile dikkat çekiyor. Özel sektörden emekli olan Fulya Kurt, annesinin gece 12’de bile halı sildiğini ve ortanca ablası ile annelerine çektiğini söylüyor. Fulya Kurt’un kızı ise annesinin bu temizlik takıntısından biraz rahatsız olduğunu ve temizlik konusunda anlaşamadıklarını dile getiriyor.

Temizlik Avcıları Fulya Kurt
Temizlik Avcıları Fulya Kurt

Titizliğinin kendisine çok normal geldiğini söyleyen, 2009 yılında annesini kaybettikten sonra temizlik takıntısının daha da arttığını söyledi. Fulya Kurt’un temizlik ipuçlarının arasında ise banyo lifleri var. Örgü banyo lifleri ile koltukları ve halıları silen Fulya Kurt bu yöntemi ise herkese tavsiye ediyor.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.