Temizlik Avcıları Okan Bensiz Kimdir?

Temizlik Avcısı Okan Bensiz Kimdir? Okan Bensiz Kaç Yaşında? Okan Bensiz Nereli? Okan Bensiz Ne İş Yapıyor?

Temizlik Avcıları yeni sezonunda yeni ekip ile Türkiye’nin en pis evlerini temizlemeye devam ediyor. Burak Kekeç, Fulya Kurt ve Okan Bensiz’den oluşan Temizlik Avcılarının doğal olarak hayatları ve meslekleri de merak ediliyor. Daha Önce Burak Kekeç ve Fulya Kurt’un yaşamlarını ve temizlik tüyolarını aktardığımız yazı dizimize Okan Bensiz ile devam ediyoruz. Peki Okan Bensiz Kimdir? , Okan Bensiz Kaç Yaşında?, Okan Bensiz Ne İş Yapıyor?

Temizlik Avcıları Okan Bensiz

Okan Bensiz Kimdir? Okan Bensiz Kaç Yaşında? Okan Bensiz Ne İş Yapıyor?

Temizlik Avcısı Okan Bensiz 1991 doğumlu ve 28 yaşındadır. Özel bir şirkette planlama uzmanı olarak çalışan Okan Bensiz, annesinin kız evladı olmadığı için kız evladı ile beraber yapmak istediği temizlik hayalini ağabeyi ve kendisi ile gerçekleştirdiğini söylüyor. Ağabeyi ile beraber yaşayan Okan Bensiz’in evinde ise düzen ve temizlik sürekli olarak yapılıyor. Ağabeyi ile kız arkadaşlarının saçları konusunda sık sık tartıştıklarını söyleyen Okan Bensiz’in evi, Türkiye’de iki bekarın yaşadığı belki de en temiz ev.

Okan Bensiz Kimdir?- TLC Temizlik Avcıları

Kıyafetleri ve eşyaları sürekli bir düzene göre yapan Okan Bensiz, yeni sezonda Fulya Kurt ve Burak Kekeç ile beraber Türkiye’nin en pis evlerini temizliyor. Diğer temizlik avcıları gibi Okan Bensiz’de düzensizliğe ve pisliğe hiç tahammül edemiyor ve aile bireyleri ile temizlik takıntısı yüzünden tartışmalar yaşıyor.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.