Ünlülerin 23 Nisan Paylaşımları…

 • Ünlülerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı paylaşımları

  Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve ilk cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk tarafından dünya çocuklarına armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’yla ilgili birçok ünlü isim paylaşımlarda bulundu. İşte ünlülerin 23 Nisan paylaşımları…

  Oyuncu Serenay Sarıkaya, 23 Nisan’ı kendi çocukluk fotoğrafıyla kutladı.

   Gülse Birsel

  ”Bugün herkes çocukluk fotoğrafını koymuş. Benim neyim eksik? Gerçi bu çocukluk değil bebeklik ama olsun. Babam ve ben, muhtemelen yazlıktayız”

  Murat Boz ile yolları ayrılan oyuncu Aslı Enver ayrılık sonrası ilk kez sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Bir aydır Instagram hesabından paylaşımda bulunmayan Aslı Enver ‘den yeni fotoğraf geldi.

  Annesiyle birlikte yer aldığı bu fotoğrafı yayınlayan Aslı Enver, “Bayram çocuğu annem içindeki bayram coşkusu hiç eksik olmasın. Seni seviyorum! İyi ki doğdun” mesajını da paylaştı.

  Ayrılık haberinden sonra Murat Boz da ilk paylaşımını annesiyle birlikte olduğu bu kareyi yayınlayarak yapmıştı.

  Türkan Şoray

  “Ulu Önder Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Çocuk bayramı kutlu olsun”

  Yasemin Özilhan

  Yasemin Özilhan küçüklük fotoğrafını paylaşıp altına da; “23 Nisan kutlu olsun!” notunu düştü.

  Merve Boluğur

  Küçüklük fotoğrafıyla 23 Nisan’ı kutlayan bir diğer isim de Merve Boluğur… Merve Boluğur bu fotoğrafı “Oturuş… 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” notu ile paylaştı.

  Bekir Aksoy

  Bekir Aksoy ise oğlu Emir ile fotoğrafını paylaşıp; “Bugün 23 nisan,neşe doluyor insan! Güneşlenme vakti” notunu düştü.

  Burcu Kara

  Burcu Kara da oğluyla bir pozunu paylaştı ve ekledi:

  “Bak Ali.Burası hepimizin kaderini değiştiren çok büyük bir kahramanın evi. Bizim,senin ve senden sonra geleceklerin. Milletimizin kurtarıcısı,cumhuriyetimizin kurucusuDünyanın gelmiş geçmiş, en zeki, en başarılı, en karizmatik ve en vatansever liderlerinden birinin evi burası. O lider çocukların mutluluğunu da düşünmüş ve dünyada ilk kez çocukların da bir bayramı olsun demiş. İşte bugün o gün. Bugün 23 Nisan.Seni buraya ilk Yirmi Üç Nisan’ında getirebilmenin mutluluğu ve gururu var biraz bende de. Burnumun ucunda da bir sızı.Sen de sevin,gurur duy ve koru değerlerini. Minnetini,teşekkürünü ve dualarını esirgeme hiç bir zaman bu vatan için canını veren insanlardan. Ne diyeceksin o zaman. Bugün 23 Nisan,neşe doluyor insan!

  Cem Yılmaz

  Bugün doğum günü olan Cem Yılmaz Twitter hesabından şöyle bir paylaşımda bulundu:

  "Sevgili güzel insanlar bugün 23 Nisan! Bu güzel günde doğmuşum Ulusal Egemenlik ve Cocuk Bayramınız kutlu ve mutlu olsun. Memleketime, herkese, her şeyin en güzelini diliyorum."

  “Sevgili güzel insanlar bugün 23 Nisan! Bu güzel günde doğmuşum Ulusal Egemenlik ve Cocuk Bayramınız kutlu ve mutlu olsun. Memleketime, herkese,

  Cem Davran geçen sene bu fotoğrafını paylaşıp altına da “Hanımefendi oğlunuz çok hareketli, yaramaz, yerinde durmuyor ama derslerinde başarılı. #23nisan #tbt Takdirname, iftihar gibilerinden.” yazmıştı.

  Bu sene de başka bir 23 Nisan fotoğrafını paylaşıp şu notu düştü:

  “Bize aydınlığı, özgürlüğü armağan eden Atatürk’e sonsuz saygıyla, sevgiyle, minnetle. Nurlar içinde uyusun. (Mithatpaşa Stadyumu. Dr.Tevfik Sağlam İlkokulu. 23 Nisan 1972-73 olmalı, ah bu tarihsiz fotoğraflar.)”

   

  Ahmet Hakan

  Ahmet Hakan da bugünkü köşe yazısına çocukluk fotoğrafını ekyip şu notu düştü:

  YER: Ağrı Doğubayazıt…
  Kazım Karabekir İlkokulu 2-B sınıfından Ahmet Hakan, 23 Nisan konulu bir şiir okuyarak ortamı inletmekte…

  23 Nisan’da neşe dolan bütün çocuklara ve çocuk kalanlara selam olsun!

  Ata Demirer

  ”Bu bayramda hiç büyümeyenlere gelsin , Haydi eller havaya hop hop hop”

   

  Azra Akın Koru

  ”Çocuk yurdun temelidir.’ demiş Atatürk. Tüm dünya çocuklarının bayramı kutlu olsun, çocuklar hep gülsün hep mutlu olsun. Teşekkürler Atatürk!”

  Barış Falay

  “Atatürk’ün Armağanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun”

  Deniz Akkaya

  “Dünyada hangi lider çocuklar için bayram günü ilan etmiştir?Atamızın ışıklı yolunda yürüyen tüm çocukların ve ülkemin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.”

  Kenan Doğulu

  ”Çocuklar saf sevgi, çocuklar masumiyet, çocuklar neşe kaynağımız, geleceğimiz, sorumluluğumuz. Çocuklara Ata’mızın armağanı 23 Nisan kutlu olsun, mutlu olsun. Onlara tertemiz, mutlu bir gelecek bırakalım. Canım yeğenlerim Arya, Lila, Elya ve Can sizi çok seviyorum ♥? / Shaping the youth means shaping our future… Happy National Sovereignty and Children’s Day to my dear nieces Arya, Lila, Elya and nephew Can and all children around the world. 23NisanKutluOlsun”

  Eda Taşpınar

  “Sadece büyük bir lider geleceği küçük kalplere emanet eder. Ulu Önder Mustafa Kem

  Merve Özbey

  “ATATÜRK… 23 NİSAN … Çocuklar her şeyden önce sevmeyi ve saymayi öğrenin. Kendinizi çok sevin bu hayatta hiç korkunuz olmasın… 23 Nisan ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI kutlu olsun. Her çocugun çocuk gibi yaşayabilmesi dileğimle…”

  Hülya Koçyiğit

  “Büyük Millet Meclisi’nin açılışı ile tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan ile bu sevinci yaşamamızı sağlayan Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve bu vatanı bizlere armağan eden tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve sevgiyle anıyorum.

  Dünyanın temeli, geleceğimiz olan tüm çocukların, kardeşçe, sevgi ve saygı bağları ile güçlü bir şekilde, barış içinde yaşayacakları bir dünya diliyor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını en içten sevgimle kutluyorum. ve tüm yetişkinlerin içlerindeki çocuğu hiç büyütmemeleri dileğiyle.”

   

  Sibel Can

  “Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, değerli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şey bekliyoruz.”
  Mustafa Kemal Atatürk. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu olsun.

   

  Demet Şener

  “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı kutlu olsun”

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.