2018’in En Çok Konuşulacak 10 Saç Trendi

Koca bir yılı geride bırakırken yıl boyunca moda sürekli değişim halindeydi. Tabii bu değişime saçlar da ayak uydurdu ve birbirinden renkli ve farklı saç modelleri gördük. Sıra 2018’de. Eskiye dönüşe dair ipuçları veren 2018’de klasiklerden vazgeçmiyoruz. Umarız en sevdiğimiz tüm trendleri bir arada göreceğimiz 2018 sizin için harika geçer.

1. Minimal örgü topuzlar

Saçınızı önce enseden bir at kuyruğu şeklinde toplayın. Ardından örün ver tel toklar yardımıyla çevirerek ensenizde tutturun. Bu modelde çeşitli saç aksesuarları kullanabilir ya da hoş bir çift küpeyle tamamlayabilirsiniz. Örgü topuzlarda yapılan en büyük hata ise krepeli, kabarık, aşırı detaylı ve karışık bir örgü yapmak. Bu sizi günlük ve sade bir görünümden uzaklaştıracaktır.

2. Kısa kızıl pembe saçlar

Renkli saçlara alıştık. Hatta artık birden fazla renk olan saçlara da şaşırmıyoruz. 2017’de sıkça gördüğümüz o çılgın pembelerin yerini 2018’de daha sakin ve yumuşak pembeler alacak.

3. Kurdeleler tüm sadeliği ve şıklığıyla saçlarınızı süsleyecek

İster at kuyruğu ister örük ister öylesine toplanmış bir saç… Hepsine takacağınız siyah kadife bir kurdele bütün havanızı değiştirecek! Her renk ve desende tercih edebilirsiniz tabi ama 2018’de kadifeyi her yerde göreceğiz, unutmayın?

4. Saç klipsleri geri dönüyor

İncili, taşlı fark etmiyor. Birçok defilede modellerin saçlarını süsleyen saç klipsleri geri dönüyor. Onları saçlarınıza ne şekillerde takacağınız ise yaratıcılığınıza kalıyor?

5. Havalı ve kolay; minik topuzlar

Oldukça özensiz ama bir o kadar havalı duran bebek topuzlar da 2018’de çok göreceklerimizden. Ensede yapılanlar en şık duranları…

6. Süslü örgüler

2017’de sıkça karşılaştığımız saç aksesuarları 2018’de de hakimiyetini koruyor ve saç örgülerindeki yerini alıyor.

7. Spor saç bantları günlük hayattaki yerini alıyor

Sizi çok eskilere götürecek bu bantlar 2018’de geri geliyor. Üstelik en şık hallerinize eşlik edecek. İster saçınız açıkken ister görseldeki gibi kullanabilirsiniz.

8. Dağınık muz topuzlar

Muz topuz ama dağınık olanından. Düğünlere, davetlere giderken yapılan kabarık ve abartılı olanlardan uzak durursak günlük havalı ve özensiz topuzlar elde edebiliriz. Yapımı da oldukça kolay?

9. Saçlarınızı halkalarla süsleyin

Özellikle 2018 yazında saçlarda bol bol göreceğimiz bu aksesuarları özellikle yazın abartmak serbest?

10. Kısa ve özensiz soluk şeftali saçlar

Fazla cesaret isteyen bu renk herkese yakışmayacak tabii ki. Ama yakışıyorsa bu harika ve eğlenceli renkten saçlarınızı mahrum bırakmayın.

 

 

Kaynak: Listelist

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.