Vücut Tipinize Uygun Jean Bulma Tüyoları

Kot pantolon giydiğinizde kusursuz ve şık görünmek için vücut şeklinizi tanımalı ve buna uygun seçimler yapmalısınız.

Kadınların rahat ve modası geçmeyen şık kıyafet arayışlarını tek başına karşılayabilen jeanler, farklı vücut tiplerine göre doğru seçim yapılarak giyilmelidir. Peki hangi vücüt tipi hangi jeani giymeli? İşte cevabı

Kum saati: Kum saati vücut tipine en yakışan pantolon modellerinden sigaret pantolonlardır. Yarı yüksek belli bir sigaret jean pantolonlar siz her zaman şık gösterecektir.

Armut biçimli vücut: En iyi model düz kesimdir. Düz kesim kotlar aynı zamanda geniş kalçalı, baldırlı ya da geniş bacaklı kadınlar için de son derece iyi bir seçimdir.. Boru paça kotlar da bu vücut tipine uygun olsalar da bacakları kısa gösterme riski vardır.

Kıvrımlı vücut: Kıvrımlı vücutlar için en iyi model boru paça pantolonlardır. Bu kesimdeki kotlar birçok vücut tipine uyumludurlar. Koyu renkli olanlar, vücudu olduğundan daha ince ve sizi birkaç santim daha uzun gösterirler.

Sporcu vücut tipi: Göbeğiniz yoksa, fazla belirgin olmayan kalçalarınız varsa o zaman düşük belli İspanyol paçalar tercih edebilirsiniz. Yüksek belli olmayan, geniş paçalı jean’ler hemen her vücut tipi için uygundur. Paçalar dizden aşağı doğru bollaşmalı, üst tarafı vücudunuza oturmalı. Alt tarafa doğru genişleyen paçalar düz vücudunuza hareket katar. Eğer İspanyol paça jean sevmiyorsanız skinny modeller de vücut tipiniz için ideal olacaktır.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.