Aile Arasında Vizyona Girdi! İşte Fragamanı!

Gülse Birsel’in senaryosunu kaleme aldığı, yönetmenliğini Ozan Açıktan’ın yaptığı 21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan iki kişinin hikayesinin anlatıldığı, başrollerini Engin Günaydın ve Gülse Birsel’in üstlendiği Aile Arasında1 Aralık Cuma günü vizyona girdi.

Aile Arasında konusu

21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz komik bir tesadüfle tanışır. Solmaz’ın kızı Zeynep, Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar verince her şeyden korkan Fikret, kendini bir anda hayatının rolünü oynarken bulur. Aile arasında olması planlanan nikah, damadın ailesinin ısrarıyla büyüdükçe büyür. Bu ekip düğün hazırlıkları boyunca silahlı, geleneksel, kebapçı zinciri sahibi Adanalı aileyle anlaşabilecek ve bu düğün bir terslik çıkmadan yapılabilecek midir?

Galaya ünlü akını

Gülse Birsel’in senaryosunu kaleme aldığı “Aile Arasında” adlı komedi filminin galası önceki gün Kanyon AVM Cinemaximum Sinemaları’nda yapıldı. Filmin oyuncularının tam kadro katıldığı galaya sanat dünyasının ünlü isimleri de büyük ilgi gösterdi.

Ozan Açıktan’ın yönettiği, Engin Günaydın, Demet Evgar, Gülse Birsel, Devrim Yakut, Erdal Özyağcılar, Derya Karadaş ve Fatih Artman’ın rol aldığı “Aile Arasında” yarın vizyona giriyor. Filmin galası önceki gün Kanyon’da yapıldı. Yoğun ilgi gören galaya çok sayıda ünlü isim katıldı.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.