Ali Atay’ın Yeni Filmi Ölümlü Dünya’nın Fragmanı Yayınlandı

Ali Atay’ın Limonata’nın ardından ikinci uzun metrajı olan Ölümlü Dünya’dan ilk fragman yayınlandı. Filmin kadrosunda Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol ve Feyyaz Yiğit gibi isimler yer alıyor.

Kendisini oyuncu kimliğiyle tanıdığımız Ali Atay, başrollerde Serkan Keskin ve Ertan Saban’ın yer aldığı 2015 yapımı Limonata‘yla ilk kez yönetmen koltuğunu oturmuş ve ilk uzun metrajında oldukça iyi bir iş çıkarmıştı.

Geçen 3 yıllık aranın ardından Ali Atay, yönetmenliğini üstlendiği ikinci filmi Ölümlü Dünya ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyuncu kadrosunda Atay’ın daha önce defalarca kez birlikte çalıştığı Ahmet Mümtaz Taylan‘ın yanı sıra Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol, Feyyaz Yiğit, Meltem Kaptan, Mehmet Özgür ve Özgür Emre Yıldırım gibi isimlerin yer aldığı filmin yapımcı şirketi TAFF Pictures.

Ali Atay’ın Yeni Filmi Ölümlü Dünya’dan Fragman Yayınlandı

Senaryosunu ise Ali Atay, Aziz Kedi, Feyyaz Yiğit, Volkan Sümbül ve Ali Demirel‘in kaleme aldığı filmin yaklaşık bir buçuk ay süren çekimleri geçtiğimiz Yaz aylarında İstanbul’da gerçekleşmişti. İlk bakışta oldukça keyifli görünen Ölümlü Dünya, 26 Ocak‘ta sinemalarda olacak. Filmden yayınlanan ilk fragman için sizleri şöyle alalım.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.