Bridge of Spies Filminin İlk Fragmanı Çıktı !

Film AFİŞ

DreamWorks Pictures ve Fox 2000 Pictures, Bridge of Spies filminin ilk fragmanını yayınladılar. Yönetmenliğini üç Akademi Ödülü bulunan Steven Spielberg’ün yaptığı (Er Ryan’ı Kurtarmak ve Schindler’in Listesi) ve başrolünde iki Akademi Ödülü kazanmış oyuncu Tom Hanks bulunan bu gerilim-dram filminin fragmanını aşağıdaki youtube linkinden izleyebilirsiniz.

Tom Hanks

Filmde Brooklyn’li bir avukat olan James Donovan (Tom Hanks)’ın hikayesini izleyeceğiz. Yakalanan Amerikan U-2 pilotunun serbest bırakılmasıyla ilgili müzakerelere katılması için CIA tarafından gönderilen James kendisini Soğuk Savaş’ın tam ortasında bulur. Senaristliğini üstlenen Matt Charman ve Ethan Coen&Joel Coen gerçek hikayelerden esinlenerek yazdıkları hikayeyi ve adamın bu yolculuğunu tüm canlılığıyla izleyicilerle buluşturacaklar. Filmin 16 Ekim 2015’te ülkelerinde gösterime girmesi bekleniyor.


Filmin uluslararası dağıtımını Fox 2000 ve DreamWorks birlikte yapıyorlar. Yerel dağıtımını ise Disney üstlenmiş durumda.

Filmin fragmanı yayınladığında dikkatli bir izleyici 52. saniyeden sonuna kadar çalan müziğin ismini vermiş. Twelve Titans Music’in Of Two Worlds parçası. Belki beğenirsiniz ve dinlersiniz diye linkini aşağıda veriyoruz.

Kaynak

Coming Soon

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.