Hugh Jackman Wolverine Karakteriyle Yollarını Ayırdı

Her şey mart ayında, Hugh Jackman’ın artık kendisiyle özdeşleşmiş karakteri Wolverin’i sadece son bir kere tekrarlayacağını sosyal medyadan duyurmasıyla başladı. Çok geçmeden bu sözü doğrulandı. Wolverine 3 gerçekten de sonuncuydu ve Jackman elveda demek için doğru zamanı seçmişti. Ama bu işin perde arkasında başka bir durum vardı.


Belgeseli olan Dukale’s Dream’in prömiyerine katılan Hugh Jackman, ET’ye Wolverine karakteriyle ilgili yorumlarda bulundu ve gerçek ortaya çıktı. Aslında kimsenin şaşırmaması gereken bir durum. 46 yaşında olan ve tam 17 sene boyunca Wolverine karakterini canlandıran bir adamın emekli olmasının vakti gelmemiş midir? Yaptığı diyetler, yemek düzeni de cabası.

“İçgüdüsel bir histi. Daha ne kadar beyaz yumurta omleti yiyebileceğimi bilmiyorum”

Jackman daha önce ayrılmak için tam zamanı olduğunu bildirmişti. Wolverine karakterinin bu kadar uzun süreceğini asla düşünmediğini söyledi. İlk filminden bu yana görünüşte pek belli etmese de aktör tüm bu yılların ağırlığını üzerinde taşıyor olmalı ve bu şekilde sonsuza kadar da devam edemez. Bunca yıl yediğine, içtiğine dikkat et, fiziğini koru, egzersiz yap. Aslında hem yararlı hem de çok yorucu olan bu hayat tarzı yaşı ilerledikçe aktörü etkilemeye başlamış gibi.


Sadece Wolverine hayranları değil, X-Men filmlerine aşina olanların üzüntüyle karşıladığı bu haber ve tutacakları derin yası acaba bir başka karakter giderebilir mi? 3 Mart 2017 tarihinde gösterime girecek olan filmde Hugh Jackman ve Professor X karakteriyle bildiğimiz Patrick Stewart’ı ekranda son kez birlikte izleme ihtimali çok yüksek. Haberi bir hayran videosuyla sonlandıralım^^

Kaynak

Cinema Blend

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.