Karlı Havalarda İzlenecek 5 Sürükleyici Dizi

Dışarıda ayak bileğine kadar kar var. Sadece markete gitmek için çıkabiliyorsun. Soğukta biraz fazla kalsan burnun donabilir. Ev sıcak ve koltuğun battaniye kombiniyle seni çağırıyor. O zaman markete kadar gidip salep ve kestane al. Çünkü bugün evdeyiz. Tarçınlı salepimizi hazırlayıp, kestanemizi pişirip dizi izleyeceğiz. Bu diziler o kadar sürükleyici ki zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağız bile. Sezon aralarında belki kartopu oynamaya ve sokak hayvanlarını beslemeye çıkarız. Ama şimdi play’e basalım!

Stranger Things (2016 – ): Henüz 2 sezonu yayınlandı ama şimdiden herkesin favorisi. Dizide yaşadığımız dünya ve The Upside Down olmak üzere 2 boyut var. The Upside Down karanlık ve bu dünyanın tam tersi. Bir grup çocuk bu boyuttan dünyamıza açılan kapıları ve çıkan demogorgon’ları engellemeye çalışıyor. Dizide özellikle çocukların oyunculuklarına ve 80’ler atmosferine bayılacaksın. Disko müziklerini de es geçmeyelim tabii.

IMDb: www.imdb.com/title/tt4574334

Narcos (2015 – ): Suç, drama ve aksiyon seviyorsan bu dizi tam sana göre. Kolombiyalı uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar’ın gerçek hayat hikayesinden uyarlanan dizide, uyuşturucu karteliyle mücadele eden ajanların maceralarını izleyeceksin. İzlerken de, dışarıdaki soğuğa rağmen, kan akışın hızlanacak ve heyecandan ısınacaksın.

IMDb: http://www.imdb.com/title/tt2707408/?ref_=fn_al_tt_1

Mr. Robot (2015 – ): Rami Malek’in oyunculuğuyla devleştiği dizide, asosyal ve davasında gayet haklı bir hacker var. Elliot gündüzleri siber güvenlik şirketinde çalışan bir programcı geceleri ise sistemle savaşan bir hacker. Bu savaşını da siber şirketleri hack’leyerek ve insanların uyanmalarını sağlayarak veriyor. “V for Vendatta”yı beğendiysen bu diziyi de beğeneceksin.

IMDb: http://www.imdb.com/title/tt4158110/?ref_=fn_al_tt_1

 

 

Kaynak: Pepapp

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.