Mucize Doktor Ali Kimdir? Taner Ölmez Kimdir? Kaç Yaşında?

Mucize Doktor Ali Kimdir ? Mucize Doktor Ali Karakterini Canlandıran Taner Ölmez Kimdir?

Fox TV’de yayınlanan Mucize Doktor dizisi beğeniyle izlenmeye başladı. Peki Mucize Doktor karakterini canlandıran Doktor Ali Kimdir? Taner Ölmez Kimdir?

Taner Ölmez

Mucize Doktor Ali Kimdir? Taner Ölmez Kimdir?

Mucize Doktor dizisinin baş karakteri Doktor Ali Karakterini Taner Ölmez canlandırıyor. Taner Ölmez, 9 Ağustos 1986 yılında İstanbul da doğmuştur.

Taner Ölmez Kimdir?

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde öğrenci olan Taner Ölmez birçok dizi ve reklam filminde rol almıştır. Genç oyuncu İstanbul’un Altınları dizisindeki performansı ile dikkat çekmiştir. Kapalı Çarşı , Kül ve Ateş ve Tatar Ramazan dizilerinde de rol alan Taner Ölmez’in geniş kitleler tarafından tanınması ise Kayıp Şehir dizisi ile olmuştur.

Taner Ölmez Mucize Doktor

1,79 cm boyunda ve 65 kilo ağırlığında olan başarılı oyuncu Taner Ölmez oyunculuğun yanı sıra Ülker Albeni, Ülker Sunny, Piyale Pigafest reklamlarında da oynamıştır. Star Tv ’de yayınlanan ve dünyaca ünlü The O.C.dizisinin uyarlaması olan Medcezir (Dizi)’de Mert Serez karakterini canlandırmıştır. Aynı zamanda 2014 yılında Katil Joe tiyatro oyununda gösterdiği başarıyla Afife Jale Tiyatro Ödülü’ne layık görülmüştür. 2016 yılında ise yine Star Tv’de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Genç Osman karakterini canlandırmıştır. Şu anda Mucize Doktor dizisinde Ali karakterini canlandırmaktadır.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.