Quentin Tarantino’da Üçleme Serilerine Katılanlardan mı Olacak?

Quentin Tarantino

Seri denildiğinde akıllara hemen üçlü bir seri geliyor. Yıldız Savaşları bile ilk üçleme, son üçleme diye ikiye ayrılıyor. Seri filmlerde genel durum bu. Tarantino’nun bu haberini okurken de aklıma geldi. Kill Bill filminin devamı gelse güzel olurdu, hem de Tarantino’nun başka bir filmini izleme keyfini de yaşamış olurduk. Bu konuda kendisi neler diyor? Yönetmen Quentin Tarantino’nun Variety ile yaptığı röportajda Kill Bill 3 filminin çekilmesinin olasılık dahilinde olduğunu söylüyor.

“Film için söz vermiyorum ama eğer Kill Bill gelini her şey bitmeden önce bir kere daha görünürse şaşırmazdım. Uma Thurman’a bu konuda birkaç şey çıtlattım, biraz konuştuk. Yazdığım ama filmde kullanmadığım şeyleri burada kullanabilirim.”

Çekilecek mi çekilmeyecek mi, iptal oldu mu, olmadı mı gibi soruları bir kenara bırakırsak, Tarantino’nun bu film için plân yaptığını sanmıyorum. Aklında bir düşünce vardır, bu film çekilse nasıl olurdu acaba diye düşünmüştür ve bu düşüncesini de röportajlar sırasında belirtmiştir. Vay üçüncü film geliyormuş, Uma Thurman yakışmazmış, acaba nasıl çekilecekmiş gibi dedikodulara gerek yok. Daha çekilmesine bile karar verilmedi. Heyecan yapmaya gerek yok.

Kaynak

Variety

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.