Sen misin Keira Knightley ile Karşılaştıran!

Daisy Ridley

Daisy Ridley, yetenekli bir oyuncu olarak, “Yıldız Savaşları” gibi yıllardır sinemalarda fırtına gibi esen bir serinin altından kalkabileceğini bizlere kanıtladı. Sadece yetenekli olmakla da kalmıyor, dış görünüşü de birçok kişiye dudak ısırtıyor. Parlak bir cilt, yemyeşil gözler, yumuşak kahverengi rengindeki ipeksi bukleleriyle muhteşem ve kusursuz görünüyor. Eğer “Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor” filmini seyretmediyseniz, aşağıdaki fragmandan oyuncuya bir göz atabilirsiniz.

Tam bir korkusuz savaşçı. Yalnız yıldız, kendisinin başka güzel ve kusursuz bir yıldızla karşılaştırılmasından muzdarip. O kişi de Keira Knightley. Bu benzetmenin artık çok sıkıntı verdiğini, neden bir başkasına benzemek zorunda kaldığını anlamadığını belirten Ridley, sürekli ona benzetilmenin sinirlerini bozduğunu söyledi. Keira Knigtley harika birisi ve kendine özgü güzellikleri var. Sadece 23 yaşındaki bir kızın herhangi biriyle karşılaştırılmasını anlamsız olduğunu ve kendisinin de başkalarıyla kıyaslanmadan, sadece kendisi olmak istediğini de ekliyor.

Daisy Ridley (solda) ve Keira Knightley (sağda)

Yukarıdaki iki fotoğrafa bakıldığında neden benzetildiklerini anlamak zor değil. Özellikle gülüşleri birbirine gerçekten benziyor. İki aktrisi tanımayanların da ilk bakışta benzetmeleri şaşırtıcı değil.

Kaynak

Movie Pilot

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.