Alınabilecek En İyi Yılbaşı Hediyeleri

2016 yılını geride bırakıyoruz. Ülkenin içinde bulunduğu kaos ortamı, patlayan bombalar, akan şehit kanları, sürekli değişen gündem ve en son olarakta iki Türk askerinin yakıldığı video. 2016 yılı hepimiz için çok kötü bir yıl oldu. Buruk ve depresif bir yılı geride bırakarak 2017 yılına giriyoruz. Bu yıl hepimiz için iyi, sağlıklı, mutlu ve üzüntüsüz bir yıl olur dileğiyle yazıma başlamak istiyorum. Yukarıda bahsettiğimiz hiç bir kötü olayın bu yıl gerçekleşmemesini diliyorum. Bu yıl Türkiye’nin en iyi yılı olur umarım demekten başka elimizden de bir şey gelmiyor. Moral mi verdim yoksa moral mi bozdum bilemem ama bu yıl alınabilecek en iyi yılbaşı hediyelerini sizler için düşündüm.

En iyi hediyeler
2017’de Alınabilecek En Güzel Hediyeler

Hepimiz hediyelerimizi sevdiklerimize vererek onların sevgisini kazanmayı isteriz. Hediyelerimizin unutulmaması da bizim için önemlidir. Bu yüzden kullanışlı ve günlük hayatta işe yarabilecek hediyeler vermek gerekitiğini düşünüyorum. Basit, klâsik hediyeler gibi görünseler de aslında o ilk hediye verme duygusunun orjinalliğini korumak gerekir.

1-) Ortalama 50-100 tl arasında değişen ufak bir kitaplık alabilirsiniz.

Hediye Kitaplık
Hediye Kitaplık

2-) Sevdiklerinizin ayağı üşümesin, çok basit bir ihtiyaçtır ama çoğu zaman ihmal ederiz çorap almayı.Bu yüzden güzel bir hediye olabilir.

Hediye Çorap
Hediye Çorap

3-) Sabah uyandığında veya bir gece insanın içi kıyıldığında işine yarayacak bu hediyede sizi hatırlatacak ve sevdiklerinizin işine yarayacak bir hediyedir.

Tost Makineleri
Hediye Tost Makinesi

4-) Duvara asılacak güzel bir tablo da sizi onlara hatırlatır. İstediğiniz görseli seçebilirsiniz. Canvas kumaşa baskı yapan bazı merkezler sizin için ortalama 50-100TL ye gerçekçi ve parlak tablolar yapacaktır. Bu tabloları istediğiniz boyutta yaptırabilirsiniz.

Canvas Kumaşa Baskı
Canvas Kumaşa Baskı

5-) Son olarak, belki en basit hediye fakat işe yarar olması nedeniyle bence baş taçı bir hediyedir. Özelliklede kahve ve çay severler için, içeceklerini sıcak tutan bir kupa.

Kahve Kupaları
Kahve Kupaları

Basit de olsa hediye vermek değer verdiğiniz insanın sevgisini kazanmaya yönelik bir davranıştır ve bu durumun unutulmaması için ekonomik ve işe yarar hediyeler her zaman iyidir. Hediye vereceğiniz insanların bunlardan hiç birine ihtiyacı olmayacağını düşünebilirsiniz ama mutlaka işe yaracaktır. Ya da siz keyfinize göre ve bütçenize göre en iyi hediyeyi seçmeye çalışabilirsiniz. 2017 yılının ülkemize ve insanlarına mutluluk getirmesi dileğiyle…

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.