Defne Samyeli’nin Kızı Derin Talu Sosyal Medyada Olay Oldu…

Defne Samyeli’nin Küçük Kızı Derin Talu Kimdir ? 

Defne Samyeli’nin küçük kızı Derin Talu 15. yaş gününü Instagram hesabından paylaştığı mayolu fotoğrafıyla kutladı.Cem Yılmaz ile yaşadığı aşk ile gündemden düşmeyen Defne Samyeli’nin küçük kızı Defne Talu, 15. yaş gününü kutladığı mayolu fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.

15 YAŞINDA OLDUĞUNA KİMSE İNANMADI

Sosyal medya hesabından 15. yaş gününe kutlayan Derin Talu, yaş gününe ait fotoğrafı takipçileriyle paylaştı. Paylaşılan fotoğrafa yorum yapan sosyal medya kullanıcıları Derin Talu’nun 15 yaşında olduğuna inanamadı.

Derin Talu Kimdir
Derin Talu Kimdir

DERİN TALU KİMDİR?

Derin Talu, Defne Samyeli ve Eren Talu’nun kızı. Çiftin evli kaldığı dönemlerde doğan Derin Talu, daha sonrasında yaşanan ayrılık ile birlikte anne ve babası ayrı bir şekilde büyüdü.1997 doğumlu olan Derin Talu, İstanbullu. İstanbul’da büyüyen genç isim, eğitimini de yine burada aldı.

derin talu defne samyeli
derin talu defne samyeli

İstanbul’da aldığı lise eğitimi sonrasında iyi bir kariyer planlaması için yurt dışında eğitim almak isteyen Derin Talu, Los Angeles’a gitti. Oyuncu ve manken olmak isteyen Derin Talu, şimdiden fiziği ve güzelliği ile adından söz ettiriyor. Podyumdaki ilk deneyimini geçtiğimiz dönemlerde yaşayan Derin Talu, Atıl Kutoğlu’nun defilesinde yer almıştı.

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.