Haftalık Burç Yorumunuz! 8-14 Ocak

Bu hafta burçları neler bekliyor? İşte Hande Kazanova yorumuyla 8-14 Ocak haftası burç yorumunuz…

Koç Burcu:

Haftanız özel hayatınızın detayları ve konularıyla başlayabilir sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu haftabaşı ortak parasal işlerinizde oldukça şanslı ve fırsatlı olacaksınız. Parasal işlerinizde güzel sonuçlar alınabilir. Kariyerinizde hayatın sizi seçenekleriyle büyüttüğünü görebilirsiniz. Başkalarından göreceğiniz destekler yüksek olacak. Salı günü iş hayatınızda ve kariyerinizle ilgili konularda önemli dönüşümler içinde olabilirsiniz. Kendi isteklerinizi iş yaptığınız insanlara dikte etmeye çalışabilirsiniz. Gücünüzü sadece kendiniz için değil diğer insanlar için kullanmayı deneyin. Bir yandan da toplum içindeki ilişkilerinizde kıskanç tavırlar içine girme ihtimaliniz var. Özellikle iş alanlarınızda bazı anlaşmazlıklar ve sürtüşmeler yaşamaya müsait bir gün olabilir. Tutkulu davranışlarınızı, amaçlarınıza yaklaşımlarınızı gözden geçirmelisiniz.

Çarşamba günü, kariyer ve iş hayatınız için parasal işlerinizde etkili ve hızlı hareket edecek, amaçlarınız doğrultusunda işlerinizi yerine getireceksiniz. Enerjiniz yüksek olabilir.

Boğa Burcu:

Bu haftabaşı özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde hayat size güzel ve şanslı seçenekler, olasılıklar sunabilir sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Ortaklı bir işiniz varsa geleceğinize yönelik planlarınızı gözden geçirecek, yeni yıl planlamalarına, yapacağınız seyahatlere odaklanacaksınız. Geleceğinize yönelik umutlarınız yüksek olabilir.

Salı günü seyahatlerde, yabacılarla yapılacak işlerde, geleceğinizi ilgilendiren önemli konularda gücünüzü kesin ve net bir şekilde ortaya koyacaksınız. Yapacağınız işlerde sizi destekleyen insanların varlığında artışlar görülebilir. Bir yandan da çevrenizdeki, sizi daha az tanıyan  insanları yönlendirme durumunuz olabilir. Ya da düşünceleri ile onlar sizi manipüle edebilirler. Beklenmedik bir takım olaylar ilişkilerinizi zedeleyebilir. İlişkilerinizde dikkatli ve dengeli olmanız çok işinize yarayacak.

İkizler Burcu:

İş ve hizmet hayatınızda kendinizi ve yapacaklarınızı hızlı ve etkili bir şekilde ayarlayacak, maddi konularda istediğiniz ve aradaığınız sonuçların ve fırsatların karşınıza geldiğini göreceksiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Sevdiklerinizle parasal konularda bu hafta ters düşmemelisiniz. Salı günü kendi üzerinizdeki o hissettiğiniz dönüştürücü olayların, ortaklaşa para alanlarınıza daha etkili bir şekilde yansıdığına şahit olabilirsiniz ya da bir anlamda gücünüzü bu alanlarda ortaya koyabilirsiniz.Parasal işlerinizde şüpheci ve biraz da manipüle eden yönleriniz devrede olabilir veya siz başkaları tarafından para işlerinizde manipüle edilmeye yatkın olabilirsiniz. İkili ilişkilerde biraz da kıskançlığınız üstünüzde olacak. Sadece kendi özel hayatınızda değil, aynı şekilde sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde de bazı bozulmalar oluşabilir.

Yengeç Burcu:

Özel hayatınızda bu haftabaşı oldukça şanslı ve fırsatlı seçenekler yakalayabilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Sevdiğiniz insanın size sunacağı teklifler yüzünüzü güldürebilir. Bir teklif alabilir, edebilir, bebekle ilgili oluşumları sevdiğiniz ve etrafınızla paylaşabilirsiniz. Kreatif ve sanatsal işlerinizde de güzel anlaşmalar yakalayamaya elverişlisiniz.

Salı günü özel hayatınızda güçlü ve değiştirici etkiler içinde olacaksınız. Sevdiğiniz insan sizin üzerinizde kendi gücünü etkili bir şekilde kullanmak isteyebilir, ilişkinizde siz de bu gücü kullanma arzusunda olabilirsiniz. Sosyal ortamlarda sevdiğiniz insanla aynı fikirleri paylaşmıyor olabilirsiniz. Ya siz sevdiğiniz insana, ya da o size baskı ve kıskançlık uygulayabilir. Özel hayatınızda yoğun duygular altında olacak, bir yandan iyi anlaşacak, diğer yandan ilişkinizi bazı noktalarda zorlayacaksınız.

Aslan Burcu:

Haftanız yakın çevre iletişiminizle başlıyor sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. İş alanlarınızdaki yoğunluklar, gün içinde etkin bir program yapmanızı zorlaştırabilir. Bir yandan da Aile hayatınızda yakalayacağınız mutluluk ve şanslar, günlük hayatınızın ritmine daha rahat uyum sağlamanıza neden olabilir. Bu hafta ev ve aile alanlarınızda şanslarınız yüksek.

Salı günü kendinizi işinizde etkili bir şekilde gösterebilirsiniz. Belki de karşınıza gelecek olan bir projede size çok faydası dokunacak bir iş arkadaşıyla yola devam etme gibi etkileriniz yüksek olacak. İş hayatınızda beraber çalıştığınız insanlar ya da yanınızda çalıştırdığınız kişiler sizin üzerinizde baskı oluşturabilirler veya siz onlara takıntılı bir şekilde davranabilirsiniz. Her halükarda iş düzeninizi, günlük hayatınızın akışını, sağlığınızı iyi organize etmeli, herşeyi sistemli bir şekilde ele almalısınız.

Perşembe günü itibarıyla iş ve sağlık alanlarınızda konuşmalarınızı ve görüşmelerinizi arttırıyorsunuz. Kafanız hızlı, net, pratik ve gerçekçi çalışacak. Ele alınması gerekenleri belirleyecek, düzeninizi oluşturacaksınız. Bu dönem sağlık kontrollerinizi yaptırmak için size göz kırpıyor.

Başak Burcu:

Haftanız maddi konulara odaklanarak başlıyor sevgili Başak ve Yükselen Başaklar. Harcamalarınız artarken kendi isteklerinizi sevdikleriniz için kenara atmanız Pazartesi günü sizi zorlayabilir. İletişimsel işlerinizde göreceğiniz fırsatlar, sanatsal veya yaratıcılık gerektiren alanlarınızda güzel açılımlar sağlayabilir. Aşk hayatınızda yakın çevrenizdeki insanlardan bu hafta destek alacaksınız.

Bu haftanın en zorlayıcı etkisi haftasonu devreye giriyor. Özel hayatınızda bazı konularda duygusallığınız yüksek çalışabilir. Bu yüzden sevdiğiniz insanla bazı sürtüşmeler ve zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Parasal konulara vereceğiniz tepkiler ilişkinizin dinamiğini sarsabilir. Olayları sadece tek taraflı görmemeye çalışın.

Terazi Burcu:

Haftanız kendi hayatınıza ihtiyaçlarınıza odaklanarak başlıyor sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Özel hayatınızda bu Pazartesi sevdiklerinizle anlaşmazlıklara dikkat edin. Maddi konularda bu haftabaşı birden fazla seçenek veya alternatif karşınıza gelebilir. Şansınızı özellikle aile hayatınızda veya gayrimenkule yönelik işlerinizde kullanabilirsiniz..

Perşembe günü itibarıyla, ailevi meselelerin üzerine daha fazla düşecek ve onlarla olan iletişiminizi hızlandıracaksınız. Bu alanlarda yaşadığınız sorunlara kesin ve net çözümler üretmek isteyebilirsiniz. Ailevi konulara duygusallıktan çok soğukkanlılıkla ve pratik yaklaşacak, bu alanda haftasonu önemli sorumluluklar üstleneceksiniz.

Akrep Burcu:

Haftanız biraz isteksiz başlıyor ama bu haftabaşı göreceğiniz şanslar hızlanmanıza neden olabilir sevgili Akrep ve yükselen Akrepler.  Kısa vadeli planlarınız etkili bir şekilde sizin yapacaklarınızı beklerken, bu Pazartesi önemli işlerle uğraşmak istemeyebilirsiniz. Bir yandan da hayatınızdaki seçeneklerin çok arttığını ve genişlediğini görebilirsiniz. İletişime dayalı işlerinizde karşınıza gelen fırsatları bu hafta kullanın.

Yakın çevre iletişiminizde güçlü ve etkileyen yönleriniz Salı günü ön planda olacak. Sosyal medya ve iletişimsel konularda çevrenizi etkilemeyi başaracaksınız yalnız bazı konulara takılmanız, uzatmanız, gereksiz yere gerginliğe ve anlaşmazlığa neden olabilir. Yakın çevrenizde iletişim halinde olacağınız insanlara karşı yaşayacaklarınızı  büyütme potansiyelinize sahipsiniz.

Yay Burcu:

Sosyal çevrenizle bağlantılı işlerinizle haftanız başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Arkadaşlarınızla ve çevrenizle girişeceğiniz işlerinizde biraz sakin olmaya çalışmalısınız. Vermiş olduğunuz sözler bu pazartesi sizi zorlasa bile, ruhunuzun keyfi hayata daha olumlu bakmanıza neden olabilir. Maddi konularda seçeneklerinizin yüksek olacağı bir hafta içindesiniz.

Salı günü maddi konularda etkili bir şekilde kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Bir yandan da gücünüzü başkalarına göstermek isteyeceksiniz. Parasal konularda zaman zaman baskın fikirlerinizi ve etkili gücünüzü ortaya koymaktan kaynaklı olarak anlaşmazlıklar da yaşamanız söz konusu olabilir. Aşk ve eğlence hayatınız da güven sorunu yaşayabilir, ilişkinizde bozulmalara şahit olabilirsiniz. Maddi konularda risk içeren işlerden gün içinde uzak durmalısınız. Tedbiri elden bırakmayın.

Cumartesi ve Pazar günü dikkatli olmalıyız. Başkalarıyla olan ilişkilerinizde sorumluluklarınız hoşunuza gitmeyebilir. Sevdiğiniz insana veya çocuğunuza  karşı duygularınız yüksek olacak ama çok kolay tepkiler verebilirsiniz. Sıkılganlıklarınızı sevdiklerinize yansıtmamaya çalışın.

Oğlak Burcu:

Haftanız önemli işleriniz ve kariyer meselelerinizle başlarken, sosyal çevrenizden alacağınız şanslarla bu hafta kafanızdaki planlarınızı kolaylıkla uygulayabilirsiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Gün içinde bazı iş konuları kafanıza takılabilir, daha sakin bir yolla halletmeye çalışın.

Çarşamba günü arkadaşlarınızla veya çevrenizle girişilecek önemli işlerinizde çevrenize liderlik ve öncülük yapabilirsiniz. Bu aralar enerjiniz yüksek ve amacınıza giden yolda sizi kimse durduramaz sevgili Oğlaklar.

Haftasonu sizi birçok açıdan zorlayabilir. Cumartesi ve Pazar günleri Kendinizi ve hayatınızla ilgili sorumluluklarınızla uğraşmak sizi zorlayacak. Özellikle aile büyüklerinizle anlaşmak size işkence gibi gelebilir. Tepki vermeye açık olacaksınız. Bir aile büyüğünüzle ilişkinizi bozabilirsiniz. Olayları gözünüzde çok büyütmeyin ve kendinize hakim olmaya çalışın.

Kova Burcu:

Bu hafta hayatı daha geniş açıdan görmek isteyecek, değişik insanların, yerlerin sizi daha fazla heyecanlandırdığını anlayacaksınız sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Kariyerinizdeki güzel şanslar, gelecek planlarınızı hızlandırabilir. Size zarar, sıkıntı ve sorun  görünen herşey aslında size hizmet ediyor. Bu dönem sizinle uğraşan insanlar aslında bilmeden size iyilik yapabilirler.

Perşembe günü itibarıyla ruhsal konulara ve bilinçaltındaki düşüncelerinize odaklanacağınız bir döneme giriyorsunuz. Olayları gözden geçirebilir, planlarınızı bu süreçte oluşturabilirsiniz. Sırlarınızı kimseyle paylaşmayın, önemli adımlardan kaçının, bu süreçte dedikodunuz yapılabilir.

 

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.