İncek’te Küçük Bir Cennet !

Şehir hayatı, egzos dumanı, trafik ve stres insanları hızla yaşlandırıyor. Vakit su gibi akıp geçerken dinginliği ve huzuru arıyoruz. Çoğu zaman insanlar kendilerini AVM’lere atıyor. Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşımızla beraber İncek’te Club Mirador’a gittik. Ted Koleji’nin arkasında yer alan bu küçük cennet Ankara’da böyle bir yer olduğunu bilmeyenler için şok edici güzellikte.

Club Mirador İncek
Club Mirador

İçimiz Açılsın Diyenler…

İçeriye adım atar atmaz çiçeklerle dolu bir koridor sizi karşılıyor. Daha sonra avluya doğru yürüyünce yeşilliklerle dolu bir alan görüyorsunuz. Kır düğünleri, toplantılar ve etkinlikler için düzenlenmiş bu alan sabahları serpme kahvaltı kahvaltı veriyor. Bizde bir kahvaltı yapalım dedik. Adı neydi bilmiyorum ama mükemmel bir peynir çeşidi, bal, kaymak, zeytin, badem ve ceviz nefis bir ziyafet gibiydi.

club mirador

Düğün, Etkinlik ve Organizasyonlar İçin Club Mirador

Pek fazla kimsenin bilmediği, kır düğünü yapacak çiftlerin gözde mekanı olabilecek bu yer, Ted Kolejinin arkasında doğa ile iç içe yeşilliklerle dolu küçük bir cennet. Mekânın ruhu da zeten bunu hissettiriyor. Havuz keyfiyle birlikle düğün yapmak, temiz hava ve huzur ile eğlenmeyi kim istemez? Her şey konukların rahatı için düşünülmüş. Kapalı ve açık alanlarda dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Bu arada ne yalan söyleyim serpme kahvaltı ve çay keyfi çok iyiydi.

Club Mirador İncek

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.