Kedi Sahiplenmez Bakılır ! Bu Kedileri Kimse İstemedi.

Kediler ve Kedi Bakımı

Arkadaşlar son 1 yılda evime iki tane kedi aldım. İkiside çok zor ve muhtaç durumdaydılar. Karma aşı, lösemi aşışı, kuduz aşısı, vitamin aşıları, antibiyotik aşıları, kısırlaştırma, mama, kum, ıslak mama ne gerekiyorsa elimden geleni yaptım. Bir üçüncü kedi alacak durumum olsa onu da kurtarmak isterim fakat malî olarak buna gücüm yok. Yine de elimden geldiği kadar mama alarak sokak kedilerine yardımcı olmaya çalışıyorum. Arka bahçemizde 4 tane kedi var. Hepsi de minnacıklar sağolsun alt katta oturan teyzemiz ciğer, su falan verip beslemeye çalışıyor.

kedi sahiplenmek
kedi

Bende mama falan koyuyorum ama birinde yaralar çıkmış, diğerleri de çok zayıf düşmüş. Geceleri bir de köpekler basıyor arka bahçeyi onları kovalıyorum falan bir şekilde yaşatmaya çalışıyoruz. Sonuca gelirsem maddi olarak ilk başlarda masraf olsalar da daha sonraları zaten kediniz kendisine bakıyor. Tek işiniz mama ve su koymak birde kumunu değiştirmek bu kadar. Kedi kendi temziliğini yapabilen bir hayvandır.

kedi bakımı
kedi

Aynı zamanda müslüman, hristiyan, yahudi ne olursanız olun dini açıdan da herhangi yasağı yoktur. Kedi sahiplenme, kedi severler, kedi manyakları ve diğer tüm facebook gruplarında arka bahçemizdeki 4 kediyi bakacak birilerini bulmak için çokça paylaşım yaptım ama hiç kimse sahiplenmek istemedi. Bu yazıyı da sırf bu yüzden yazıyorum. Bu yazıyı lütfen paylaşın ve bu kediciklere bir ev bulalım artık 2 aydır bakılmayı bekliyorlar acheter du viagra en pharmacie sans ordonnance.

kedi ankara
kedi

Son bir bilgi eğer bu kedilere bakmak isteyen, sokağa atmayacağını garanti eden, sağlığıyla ilginecek arkadaşlar olabilirse iletişim sekmesinden bana ulaşabilirler. Eğer kediniz yoksa bir tane edinin, eğer varsa ikincisi olsun arkadaş olur. Tüyü ciğere yapışır, kanser yapar falan bunların çoğu asılsız yalanlardır. Aşıları olduğu sürece hiç bir kediden insana zarar gelmez aksine insanlar kedilere mikrop bulaştırabilirler. Okuduğunuz için teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.