Mesut Özil’in Sevgilisi Amine Gülşe Hamile Mi?

Arsenal hazırlık maçında PSG’yi 5-1 yendi. İlk golü, sahaya kaptan olarak çıkan Mesut Özil attı. Mesut’un gol sevincinde yaptığı hareket akıllara ‘Sevgilisi Amine Gülşe hamile mi?’ sorusunu getirdi…!

Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, 2009’dan bu yana 92 kez giydiği ve 23 gol attığı Almanya Milli Futbol Takımı‘ndaki kariyerini noktaladığını belirmişti.

ALMANLAR RAHATSIZ OLDU

29 yaşındaki futbolcu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelmesinden dolayı kendisi ve bir diğer Türk asıllı Alman oyuncu İlkay Gündoğan‘ı, seçim kampanyasına alet olmakla suçlayan Almanya Futbol Federasyonu (DFB) Başkanı Reinhard Grindel‘i haksız davranmakla eleştirmişti.

Amine Gülşe de sevgilisi Mesut Özil‘e sosyal medyadan yayınladığı mesaj ile destek olmuştu.

Amine Gülşe, “Her zaman yanındayım, seninle gurur duyuyorum aşkım” derken Mesut Özil ise bu mesaja, “Aşkım benim, iyi ki varsın” diyerek yanıt vermişti.

Bu gelişmelerin ardından Mesut Özil, moralini düzelttiğini en iyi bildiği işi yaparak gösterdi.

Tayland’da PSG ile oynadıkları Uluslararası Şampiyonlar Kupası mücadelesinde sahaya kaptan olarak çıkan ve 13. dakikada Buffon’u avlayan Mesut, büyük mutluluk yaşadı.

Arsenal bu golün ardından PSG’nin kalesini adeta ablukaya aldı. 67 ve 71’de Lacazette, 87’de Holding, 90’da ise Nketiah’la gol bulan Arsenal, farka koştu. PSG’nin tek golü Nkunku’dan geldi. 5-1 kazanılan maç sonrası başta Arsenalliler olmak üzere dünya üzerinde birçok ülkeden futbolsever, Mesut‘un golden sonraki sevinci dolayısıyla duyduğu mutluluğu sosyal medya mesajlarıyla paylaştı.

Gol sevincinde bu hareketi yapan Mesut Özil, herkesin aklına ‘Yoksa Amine hamile mi?’ sorusunu getirdi.

2014 yılında Miss Turkey seçilen 24 yaşındaki Amine Gülşe daha önce yaptığı açıklamada Mesut Özil ile evlendikten sonra şartlar uygun olursa Türkiye’de yaşamak istediğini dile getirmişti.

vlilik yolunda ilerleyen ikiliden Mesut Özil‘in geçen günlerde Amine Gülşeiçin düğün öncesi İstanbul’dan 15 milyon TL’ye ev aldığı da iddia edilmişti.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.