Seda Akgül’e “Kaşar” Diyen Nihat Doğan’a Cevap Geldi!

Nihat Doğan’ın konuk olduğu programda “Kaşar” yakıştırması yaptığı Seda Akgül, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Konuşana bakın, konuştuğuna bakın, muhatabına bakın” ifadesini kullandı.

Seda Akgül, Hakan Ural birlikte sunduğu programda Nihat Doğan için “Nihat benim kocam olsa boğarım” şeklinde bir açıklamada bulunmuştu.

NİHAT DOĞAN “KAŞAR” YAKIŞTIRMASI YAPTI

Nihat Doğan da dün katıldığı canlı yayında Seda Akgül’e “Kendisini tanımam hakkını helal etsin. Ben ‘kaşarlarla evlenmem’ desem doğru olur mu?” şeklinde yanıt vermişti.

SEDA AKGÜL’DEN CEVAP GELDİ

Sosyal medyada büyük tepki çeken bu sözlere Seda Akgül de sosyal medya hesabından cevap verdi. Konuyla ilgili hemcinslerinden ve duyarlı erkeklerden destek isteyen Akgül, “Bugün eğer haber olmasaydı paylaşmayacaktım. Artık kadına sözlü, mesleki şiddete son deme zamanı! Konuşana bakın, konuştuğuna bakın, muhatabına bakın… 20 yıllık TRT kökenli sunucuyum..Bu konuda özellikle duyarlı hemcinslerimden ve kıymetli erkeklerimizden destek bekliyorum” ifadelerini kullandı.

İşte Seda Akgül’ün o paylaşımı;

 

 

Seda Akgül’e “Kaşar” Diyen Nihat Doğan’a Cevap Geldi!” üzerine bir düşünce

  • 31 Mart 2018 tarihinde, saat 00:50
    Kalıcı bağlantı

    Ya seda abla bu adam varya hep bişeler saçmalyo dönem dönem özgecanımızı hatırla rahmetliyi onada dil uzatmıştı bu adamın kadınlara kastı var sen doğrusun bırak eğri yolunu bulsun seni seviyoruz

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.