Sibel Üresin: Tek Eşlilik mi O da Ne ?

Sibel Üresin’den Bir Skandal Daha Tek Eşlilik mi Oda Ne ?

Sibel Üresin adlı kadın daha önce eşimi arkadaşıma önerdim. Eşimle bir arkadaşımın beraber olmasını sağlamak için teklifte bulundum gibi sözlerle gündeme gelmişti. Şimdi bir skandala imza atarak “Tek Eşlilik mi O da Ne ?” Adlı kitabını satışa sundu. Çok eşliliği savunan Sibel Üresin’in “İçinizde ki Kadını Uyandırın” ve “Nikahta Keramet Vardır” adlı kitapları da bulunmakta. İnsanlar tarafından tepkiyle karşılaşan ama çoğu programda ünlü kişilere ve siyasetçilere danışmanlık yaptığını söyleyen Sibel Üresin yaşam koçluğu yapıyor.

Sibel Üresin Tek Eşlilik mi Oda Ne ? Kitabı

 

“Çok Eşlilik Yasal Olsun”

Sibel Üresin

 

Sibel Üresin’in savunduğu bir görüşte çok eşliliğin yasal olması konusunda. Çok eşliliğin serbest olmasını ve yasalarla güvence altına alınmasını isteyen Sibel Üresin bir çok dernek ve vakıfta görev alıyor. Dikkat çeken sözlerinden biri ise  Biz “AKP’liler ahiret günü, Sorgusuz sualsiz cennete gideceğiz ” sözü. Tabi ki bunlarla da kalmıyor. Eşime Hanım gösterdim kabul edebilirdi diyor. Peki bu Sibel Üresin kimdir? Sibel Üresin neden böyle konular açıyor ?

sibel üresin
Sibel Üresin Kitapları

 

Sibel Üresin Kimdir ?

Sibel Üresin Kimdir ? Hayatı ve Özgeçmişi

Sibel Üresin Yaşam Koçluğu ve Aile Danışmanlığı konularında uluslararası sertifikalar almış. İddialara göre de   Davranış Bilimleri dalında Yüksek Lisans mezunu. Bir çok belediye de örneğin;  Fatih Belediyesi, Ümraniye Belediyesi, Şile Belediyesi, Bahçelievler Belediyesi, Eyüp Belediyesi, Arnavutköy Belediyesi, Kocaeli Belediyesi gibi belediyelerde.  Bursa Emniyet Müdürlüğü, İSKİ, Sıcak Yuva Vakfı, Mavi Haliç Derneği, İSEGEV Vakfı gibi kurumlarda eğitim ve seminerler veriyor.  Sibel Üresin, Hilal TV’de ‘Burda Hayat Var’ isimli bir programıda mevcut. Ayrıca bahsettiğimiz gibi kitapları da raflarda. İktidar partisi AKP’ye de yakınlığı biliniyor.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.