Su Sonia Herring Kimdir?

Su Sonia Herring Kimdir?

Su Sonia Herring, Youtube’da “321GO” adlı kanalda “Soramazsın” adlı videoların sunucusudur. Babası siyahi bir Amerikalı olan Su Sonia Herring’in annesi Elif Herring’tir. Elif Herring öğretmenlik yapmaktadır. Dil Bilim Okuyan Su Sonia Herring iletişim alanında çalışmalar yapmaktadır. “Soramazsın” adlı videoları, işlediği konular ve sorduğu sorularla popüler olmuştur. Aynı zamanda vokal olarak bazı yerlerde sahne aldığı bilinmektedir.

Su Sonia Herring – Su Sonia Herring Kimdir?

Su Sonia Eğitim Hayatını Şöyle Anlatıyor;

Su Sonia Herning - 321go Kanalı Sunucusu - Soramazsın
Su Sonia Herring – 321go Kanalı Sunucusu – Soramazsın – 321GO – Soramazsın Videoları

Birkaç adım ile anlatırsam sanırım daha net olacak; üniversitede Dilbilimi okudum. O sıralar 7 yaşımdan beri devam ettiğim dansla ve o yıllarda başladığım şarkıcılık ve müzikle daha çok ilgileniyordum. Mezun olduktan sonra birbirinden farklı çok işte çalıştım. Bu bana çok katmanlı bir bakış açısı kazandırdı. Heyecanımı her yitirdiğimde iş değiştirdim.

2012 civarlarında internet, dijital hak ve özgürlükler giderek daha çok ilgimi çekmeye başladı. Yani aslında en çok ilgi duyduğum alanı biraz geç keşfettim.

2015’te Türkiye’de ilk defa düzenlenen Gençlik İnternet Yönetişim Forumu’na katıldım. O zamandan bu yana asıl tutku duyduğum alanı bulduğumu düşünüyorum.

Su Sonia Herring

Soramazsın Adlı Programın Videoları ise Şöyle;

Sormazsın 15. Bölüm: MEME KANSERİ https://youtu.be/HeYeR5EJBZ4 Sormazsın 14. Bölüm: FALCI https://youtu.be/wsJ41yRDqNo Sormazsın 13. Bölüm: SATANİST https://youtu.be/SVDRFnA9Bho Sormazsın 12. Bölüm: SEKSOLOG https://youtu.be/W7RrGWwopKI Sormazsın 11. Bölüm: EVLİ EŞCİNSEL https://youtu.be/yu2oJqWcK6I Sormazsın 10. Bölüm: ESKİ EROİN BAĞIMLISI https://youtu.be/oiRlJ_ZnMi8 Sormazsın 9. Bölüm: GÖRME ENGELLİ https://youtu.be/eMnyy7qdeHM Sormazsın 8. Bölüm: ESKİ MAHKUM https://youtu.be/8ObxrwzxA6o Sormazsın 7. Bölüm: ATEİST https://youtu.be/iOv7xQj847A Sormazsın 6. Bölüm: MİNİK İNSAN https://youtu.be/_2x_iGMVUdE Sormazsın 5. Bölüm: AVUKAT https://youtu.be/ra8fHsYz3Zg Sormazsın 4. Bölüm: FEMİNİST https://youtu.be/4ioLkJ6mKJY Sormazsın 3. Bölüm: TRANSEKSÜEL https://youtu.be/SpEbw8tcaio Sormazsın 2. Bölüm: SURİYELİ https://youtu.be/7CgJVOmzpZ8 Sormazsın 1. Bölüm: ALMAN https://youtu.be/42Efj5Y-r78

Yapım: 321Media Sunan: Su Sonia Herring Çekim & Kurgu: Efe Türkyılmaz Operasyon: Büşra Şerefi

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.