Uçakta Karşılaşabileceğiniz En Kötü 5 Kişi

Uçakta Çocuklar
Uçakta Karşılacabileceğiniz En Kötü 5 Kişi

Bariz Anne-Baba Olanlar

Çocukları kaç yaşında olurlarsa olsunlar mutlaka bağıran, sağa sola eşyalar fırlatan bu grup uçaktaki en rahatsızlık veren gruptur. Bütün uçağı baştan aşağı sesleriyle inletirler ama nedense bir kişi bile rahatsızlığını dile getirmek istemez. Ne de olsa çocuktur, yapar! Hayır, yapamaz. Bir insanın kişiliğinin 7 yaşına kadar belirlendiği göz önüne alınırsa böyle bağıran çocukların asıl sorumluları ailelerdir. Çocuk, ailesinin aynasıdır. Eğer bu şekilde bağırıyorsa evde nasıl olduğunu siz düşünün!

Durmadan Yemek Yiyenler

Sanki uçağa binene kadar zavallım, hiç bir şey yememiş gibi, uçakta ne bulduysa atıştıran bir grup. Tek kötü yanı yedikleri şeylerin kokusunu tüm uçağı sarmasıdır. Bunlar macera düşüncesiyle de böyle bir seri yeme aktivitesine girişmiş olabilirler. Sonuçta birkaç bin metrede yemek ile yeryüzünde yemek arasında bir fark olmalı!

Durmadan Sızlananlar

Muhtemelen bir hizmet işinde hiç çalışmamış olan bu gruptaki insanlara göre hiçbir iş doğru düzgün yapılmaz. En baştan kendilerini belli ederler. Uçak beş dakika bile gecikmişse bütün havayolu şirketi yerin dibine batırılır. Sanki otobüs kalkıyor ya! Pilot pistte çok fazla oyalanmıştır, uçak kalkarken fazla sallanmıştır, uçak çok gürültülüdür, uçak çok sıcaktır, uçak çok soğuktur, servis edilen yemekler b…k gibidir, çalışanların tümü ona takmıştır (tabii tüm işleri güçleri seninle uğraşmak), vs. Her şeyden şikayet ederler kısacası. Aslında izlemesi eğlencelidirler tabi tahammül edebilirseniz.

Kötü Kokan İnsanlar

İnsan kendi kokusunu pek alamaz derler ya bunda öyle bir durum yok. O kadar kötü kokarlar ki kendi kendilerinden bile tiksinirler. Hey! Sen koklayabiliyorsan biz de koklayabiliyoruz demektir! Banyo mu yapmayı bilmezler, hayatlarında deodorant mı kullanmamışlardır bilinmez. Belki de tüm bunlara rağmen böyle pis kokuyorlardır. Böyle durumlarda madde ikideki gibi durmadan yemek ısmarlayıp berbat kokuyu bastırmak bir çare olabilir. Bonus hediye: Burunlarını da çok fazla karıştırırlar.

Hiçbir Şeyi Sallamayan İnsanlar

Önünde kuyruk mu var? Umurunda değildir. Uçaktan inerken koridorda bekler, durur. Elinizde ağır bir çantayla arkasında olmanız hiç umurunda değildir. Sanki o an, gördüğü bir rüyayı hatırlamaya çalışır gibi bir pozisyona girmiştir ve kuyruk hiç umurunda değildir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.